Znaleziono 0 artykułów
10.01.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 10-16.01.2022

10.01.2022
Kolaż Agata Wojtczak

Ikony z małego i dużego ekranu, sprawdzone polecenia na wieczorny seans, trendy, które trzeba znać, i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Raki poczują moc przyjaźni, Panny zadbają o finanse, a Ryby zajmą się pracą. Sprawdźcie, co czeka was w kolejnych dniach stycznia.

Fot. Acielle/Style du Monde

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zdradzamy tajniki kuchni włoskiej, podpowiadając, jak przygotować idealne risotto, zaglądamy za kulisy bajkowego ślubu Fanny Ekstrand w Paryżu, a o mediach społecznościowych, sławie i makijażowych trikach rozmawiamy z samą Cher.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowej metamorfozie Gracie Hart z filmu „Miss Agent”. Z kolei w czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do warszawskiego sklepu z winami Natural Rascal. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z malarzem i raperem Michałem Żytnickim.

Vogue Polska, styczeń-luty 2022 (Fot. Hill & Aubrey)

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment fascynującej biografii „Diana. Jej historia”, która będzie świetną lekturą po seansie „Spencer”. Z kolei w niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy „Station Eleven”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij