Znaleziono 0 artykułów
22.11.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 22-18.11.2021

22.11.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najważniejsze trendy sezonu, rozmowy z ekspertami, zjawiska, na które warto zwrócić uwagę i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

W poniedziałek tradycyjnie czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby wybrną z zaległości, przed Bliźniętami szansa na dodatkową gotówkę, a Waga pozna zaskakujące tajemnice. Dowiecie się, co was czeka w tym tygodniu.

Fot. Acielle/Style du Monde

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu zaglądamy do nowej książki fotografki Annie Leibovitz „Wonderland”, sprawdzamy, jak aktorzy radzą sobie w roli reżyserów, rozmawiamy z Robem Zangardim i Mariel Haenn – stylistami Jennifer Lopez.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej „Ikonie z ekranu” przyglądamy się stylowi Michelle Pfeiffer w filmie „Wiek niewinności”. W czwartek przygotowaliśmy dla was przepisy z jednego z najciekawszych tytułów kulinarnych tego roku – „Jeden garnek, jedna planeta” Anny Jones.

Fot. @kimkardashian

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Ciekawe czasy” Naoise Dolan, czyli naszą książkę tygodnia. Niedzielnym serialem tygodnia jest „Hacks”

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij