Znaleziono 0 artykułów
27.01.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”

27.01.2020
(Fot. Materiały prasowe, Getty Images, kolaż Agata Wojtczak)

Znajdziecie tu kolejne materiały premium, artykuły z zagranicznych edycji „Vogue’a” i horoskop. Dodatkowo czekać na was będą nowe „Sekrety urody”, fragment książki „Modowe rewolucje” i konkurs. Nie zapominajcie posłuchać też naszych podcastów!

W nowym tygodniu w aplikacji mobilnej „Vogue Polska” pojawi się kolejny artykuł z cyklu „Sekrety urody”. O swoich ulubionych kosmetykach i rytuałach związanych z urodą opowiedziała nam Karolina Słota, właścicielka streetwearowej marki Local Heroes (na Instagramie znana jako @jail).

Karolina Słota / (Fot. Archiwum prywatne)

W zakładce „Lookbook” znajdziecie przepiękną sesję zdjęciową autorstwa Oli Golczyńskiej i kod rabatowy -15% na nową kolekcję (m.in. kolorowe sukienki marki Rixo London) dostępną w jednym z najbardziej pożądanych teraz butików – Lui Store.

Zajrzeliśmy zza kulisy pokazów mody, by sprawdzić, jakie makijaże będą wpisywać się w trendy w nadchodzącym sezonie (obejrzyjcie galerię zdjęć). W naszej aplikacji czeka też nowy „Raport Street Fashion” o ubraniach w kratkę. Pojawi się również selekcja fotografii mody ulicznej z najlepszymi stylizacjami z golfem w roli głównej.

(Fot. Getty Images)

Nadal trwa konkurs, w którym do wygrania jest rewolucyjne urządzenie Dyson Airwrap Styler,  a już niedługo pojawi się kolejna szansa na zdobycie wyjątkowych nagród. Tym razem użytkownikom aplikacji rozdamy 10 książek Marty Szarejko „Seksuolożki. Sekrety gabinetów”.

(Fot. Materiały prasowe)

Oprócz selekcji „Produkt dnia” w aplikacji „Vogue Polska” czekać na was będzie „Film tygodnia”. W tym cyklu polecimy wam, co warto obejrzeć w najbliższych dniach. Napiszemy o premierach, ale też przypomnimy klasyki kina.

Do przeczytania także fragment książki „Modowe rewolucje. Niezwykła historia naszych szaf” Karoliny Żebrowskiej. Autorka w swojej publikacji opisała najstarsze wynalazki i nowoczesne akcesoria, które tworzą współczesną modę.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij