Znaleziono 0 artykułów
17.12.2023

Horoskop miłosny na 2024 rok

17.12.2023
Il. Tomasz Opaliński

Astrologia i horoskopy mogą nam pomóc lepiej zrozumieć siebie. Miłość w nowym roku 2024 zaskoczy intensywnością doznań. Osobisty horoskop 2024 pokazuje prognozy astrologiczne dla wszystkich znaków zodiaku. Początek roku 2024 przyniesie zmiany w relacjach, a koniec roku 2024 stabilizację. Jak zmienią się pozycje planet? Czy wpłynie na nas cykl zaćmień? Co przyniesie nam szczęście w 2024 roku?

Zjawiska astrologiczne o największym wpływie na sferę uczuć 12 znaków zodiaku to zmiana położenia Węzłów Księżycowych oraz wejście Plutona w znak Wodnika, które nada dominujący ton wielkiej przemiany. Możemy spodziewać się roku pełnego porywów serca, zaskoczeń i przetasowań w związkach. W przypadku wielu znaków, zwłaszcza ognistych, pojawienie się nowych, ekscytujących obiektów uczuć każe na długo pożegnać się z poczuciem stagnacji.

Baran: Niespodzianki i niesnaski

Il. Tomasz Opaliński

Dzięki wejściu Węzłów Księżycowych na oś Baran –  Waga w 2024 r. Barany zostaną królami popularności. Jednocześnie mogą odczuwać silną tendencję do zachowania autonomii. Jeżeli macie wkraczać w nowe przygody i przewartościowywać priorytety w relacjach, będziecie chcieli robić to na własnych zasadach. Już w styczniu poczujecie zmianę scenerii – w tym miesiącu czeka was wiele ekscytujących niespodzianek. W stałych związkach ten astrologiczny kontekst może prowadzić do nieporozumień. W środku lata – gdy Wenus znajdzie się w znaku Lwa – zaczną pojawiać się w twoim życiu adoratorzy. Z kolei z tą samą planetą w znaku Strzelca w grudniu macie gwarancję, że rok 2024 zakończy się równie dynamicznie, jak się rozpoczął. Gwiazdy i planety działają na twoją korzyść.

Byk: Udane i nieudane flirty

Il. Tomasz Opaliński

Nowe otwarcia w relacjach kosmos przygotuje również dla Byków. Wpływ Jowisza spowoduje wzrost poczucia własnej wartości. Byki będą jawić się jako sensualne, pociągające, obiecujące wspólne rozkoszowanie się przyjemnościami. Wenus znajdzie się w znaku Byka z końcem kwietnia, a w maju doznacie pełnego rozkwitu. Musicie trochę okrzepnąć i nie biec za każdą nadarzającą się okazją flirtu. Dajcie się zdobywać, inaczej już jesienią możecie poczuć lekką frustrację tym, że sprawy nie przybrały takiego obrotu, jakbyście sobie życzyli. Wojowniczy Mars, który wejdzie w twój znak w listopadzie, nie ułatwi zadania.

Bliźnięta: Dwa żywioły

Il. Tomasz Opaliński

Również ruchliwi podopieczni Merkurego poczują w 2024 r. sprzeczność między chęcią skorzystania z wielu nadarzających się okazji do flirtu a potrzebą stabilizacji. Za ten drugi aspekt życia uczuciowego odpowiedzialny jest stateczny Saturn, który będzie hamował rozbrykane popędy Bliźniąt. Jeśli nie pobiegniecie spontanicznie za porywem serca, który może was pchnąć w ramiona osoby tyleż fascynującej, co mogącej was rozczarować, istnieje szansa, że uda wam się pogodzić rozważny i romantyczny aspekt w już istniejącym związku.

Rak: Ognisko domowe

Il. Tomasz Opaliński

Raki, które jak prawie żaden inny znak skoncentrowane są na emocjach, mimo aury Plutona w zawadiackim Wodniku będą chciały zachować spokój. Twoim marzeniem jest od zawsze emocjonalny balans, który starasz się osiągać poprzez stworzenie optymalnej atmosfery ogniska domowego. 2024 r. przyniesie Rakom dużo wewnętrznej siły, integralności i podkreśli urok osobisty. Z łatwością osiągnięcie swoje cele w związkach, a odrobina adrenaliny pojawi się wraz z końcem roku za sprawą odpowiedzialnej za miłość Wenus w nieprzewidywalnym znaku Strzelca.

Lew: Podobieństwa się przyciągają

Il. Tomasz Opaliński

Gdy późnym latem Słońce i Wenus wejdą w znak ognistego Lwa, rozpocznie się jego pięć minut. A może i więcej. Przy jednoczesnym wpływie Węzłów Księżycowych stanie się on jednym z ulubieńców kosmosu. Może się wydawać, że Lwom już nic nie może dodać blasku, ale środek roku to czas emanacji królewskiej osobowości. Najintensywniejsze wibracje poczujesz z osobami myślącymi podobnie do ciebie – twoje pomysły będą zarażać innych. Możesz stworzyć wspaniały zespół bliskich osób we wspaniałej atmosferze dążących do wspólnego celu.

Panna: Stabilna relacja

Il. Tomasz Opaliński

Ekscytacji w życiu uczuciowym w 2024 r. nie zabraknie też Pannom. Kosmiczny kalendarz przepowiada intrygujące nowe znajomości, zwłaszcza pośród przedstawicieli wodnych znaków. Uda ci się uporządkować własne sprawy, dlatego będziesz otwarty na nowe przeżycia. Jako poukładany znak lubisz rutynę, ale w nadchodzącym roku będziesz chciał od niej trochę odpocząć. Rozwijając nowe wątki, nie trać z oczu tego, co już masz. Wartościowa osoba, z którą tworzysz długoletnią relację, będzie potrzebowała twojej uwagi i troski.

Waga: Ryzykowne podboje

Il. Tomasz Opaliński

Obecna gwiezdna konstelacja w kwestiach miłosnych sprzyja Wagom w wyjątkowy sposób. Poczujesz potrzebę sfinalizowania wewnętrznej przemiany zainicjowanej tranzytem Węzłów Księżycowych do osi Baran – Waga. Dzięki temu będziesz emanować pełnym blaskiem, a że jesteś jednym z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku, okazji do brylowania będzie wiele. Animuszu doda ci wiosenne umiejscowienie Wenus w znaku Barana – będziesz miał ochotę podejmować ryzyko w miłosnych podbojach. Jak w przypadku większości znaków, końcówka roku może wypaść dość nerwowo – możesz być nadspodziewanie nieustępliwy za sprawą Marsa w znaku Strzelca.

Skorpion: Złamane serca

Il. Tomasz Opaliński

Rok 2024 jest ogólnie łaskawy dla uczuć i niemal wszystkim znakom przyniesie odświeżenie miłosnego krajobrazu. Również Skorpiony będą przyciągać uwagę – to znak niezwykły, jeśli chodzi o oddziaływanie Erosa. Pociągający, choć wielu wydaje się wręcz niebezpieczny. Twoja tajemnicza energia będzie przyciągać zainteresowanie, ale ty sam będziesz zmierzał stopniowo w kierunku osiągnięcia jak największej równowagi. Być może nieświadomie złamiesz kilka serc, a na nawiązanie znaczącej relacji będziesz mieć szansę u schyłku lata.

Strzelec: Komedia romantyczna

Il. Tomasz Opaliński

Bez wątpienia zbliżający się rok jest dla Strzelca rokiem miłości. Niespodziewane zwroty akcji rozpoczną się już w styczniu, a do połowy roku przejdziesz przez niezwykle intensywny romantyczny czas. Wszystkie inne płaszczyzny życia odsuną się teraz na dalszy plan, a twoja codzienność naprawdę zacznie przypominać scenariusz komedii romantycznej albo melodramatu. Staraj się zachować siły na drugą część roku, kiedy w twoich działaniach pojawi się więcej racjonalności i zaczniesz sobie powoli układać w narrację wszystkie niezwykłe przygody, które staną się twoim udziałem.

Koziorożec: Wakacyjny romans

Il. Tomasz Opaliński

Nieprzejednane górskie kozy w 2024 r. pozwolą sobie, jak również innym, na odkrycie łagodniejszej, a wręcz zalotnej natury. W listopadzie 2023 r. twój znak nareszcie opuścił Pluton, co od razu rozjaśniło twoje, zwykle dość srogie, oblicze. Od pierwszych miesięcy nowego roku będziesz mieć Jowisza i Neptuna po twojej stronie – będziesz wzbudzać zachwyt. W lipcu i sierpniu przygotuj się na dwie pełnie w twoim znaku – będzie to moment na rozwinięcie wakacyjnego romansu, który może przerodzić się w prawdziwe porozumienie dusz.

Wodnik: Wpływ Słońca

Il. Tomasz Opaliński

Jest to rok, w którym Wodniki rozwiną skrzydła i ujawnią pełnię swojej idealistycznej natury. Pluton w ich znaku zmienia kosmiczną aurę na najbliższe 20 lat pod hasłem: miłość, rozwój, nowe technologie. W miłości będziesz otwarty na nowe spotkania, jednak przede wszystkim poszukiwać będziesz osoby, na której możesz się oprzeć i polegać w stu procentach. W związku z tym zafunkcjonujesz bardziej jako ten, który uczucia bierze, niż daje. Jest ci to jednak niezbędne do zrealizowania wielkiego planu. Promienie sławy ogrzeją również najbliższą ci osobę.

Ryby: Tajemniczy adorator

Il. Tomasz Opaliński

Wodny znak zamykający zodiak również skorzysta na tranzycie Węzłów Księżycowych, a zwłaszcza Południowego, który znajdzie się w znaku Wagi. Jednocześnie kosmiczna transformacja z Plutonem w Wodniku pozwoli ci zobaczyć, jak wiele uwagi poświęcałeś ostatnio osobie, która nie zasługuje specjalnie na twoją atencję. Pora wycofać się z daremnych prób zwrócenia czyjejś uwagi i skierować się ku sobie. W trakcie zaćmień Księżyca 25 marca i 2 października możesz mieć problemy z samooceną. Unikaj wówczas konfrontacji i spróbuj pogodzić się ze swoimi emocjami. Od 25 maja rozglądaj się uważnie – interesująca osoba wysyła ci sygnały, których nie dostrzegasz.

Klara Pik
  1. Styl życia
  2. Horoskop miłosny na 2024 rok
Proszę czekać..
Zamknij