Znaleziono 0 artykułów
07.05.2024

Supermodelka Linda Evangelista w wielkim stylu powraca na MET Galę

07.05.2024
Wielki powrót supermodelki Lindy Evangelisty na czerwony dywan MET Gali (Fot. Getty Images)

Linda Evangelista na MET Gali pojawiła się po raz pierwszy od 2015 roku. Ikona modelingu na czerwonym dywanie pokazała się w szytej na miarę sukni nowojorskiej marki Khaite.

Stali bywalcy, modni debiutanci i gwiazdy, które powracają na czerwony dywan po wielu latach nieobecności. Najbardziej spektakularny comeback MET Gali 2024 zaliczyła supermodelka Linda Evangelista.

Linda Evangelista powróciła na MET Galę w szytej na miarę sukni Khaite

Supermodelka wybrała szytą na miarę kreację od Khaite. Linda Evangelista zwróciła się do marki, której ubrania nosi na co dzień, bo na czerwonym dywanie chciała czuć się sobą. Catherine Holstein to obecnie jej ulubiona projektantka (zasłynęła dzięki wiralowemu bliźniakowi Katie Holmes). – Wiedziałam, że nie chcę czarnej kreacji. W tej bieli czułam się naprawdę szczęśliwa – mówiła ikona lat 90. XX wieku. Jej jasna sukienka z jedwabiu uzupełniona była prześwitującymi rękawiczkami oraz parą turmalinowych kolczyków od projektantki Any Khouri, która w tym roku towarzyszyła modelce na czerwonym dywanie. Taki zestaw idealnie wpisał się w temat gali.

Linda Evangelista powraca na MET Galę po długiej nieobecności (Fot. Hunter Abrams)

Nieziemskie kolczyki inspirowane kolorem oczu Lindy Evangelisty

Projektantka biżuterii Ana Khouri zainspirowana magnetycznymi oczami Lindy, postanowiła stworzyć niedopasowaną parę kolczyków. Jedne niebieskie, jak oczy modelki, a drugie zielone, jak rośliny. Są wysadzane 91 turmalinami i diamentami oraz wykonane z 18-karatowego złota.

Powrót ikony lat 90. XX wieku do świata mody

Powrót Lindy Evangelisty na MET Galę może oznaczać także jej coraz śmielsze plany w świecie mody. Czy wkrótce pojawi się na wybiegach i na okładkach? Ostatnio widzieliśmy ją w kampanii Fendi.

Zobacz także:

Hela Kozak
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Supermodelka Linda Evangelista w wielkim stylu powraca na MET Galę
Proszę czekać..
Zamknij