Znaleziono 0 artykułów
07.05.2024

Dojrzałe gwiazdy triumfują na czerwonym dywanie na MET Gali 2024

07.05.2024
Demi Moore, Fot. Getty Images

Prawdziwe muzy świata mody nie znają ograniczeń, także wiekowych. Od Demi Moore przez Jennifer Lopez po Naomi Campbell. – wybieramy zjawiskowe kreacje dojrzałych gwiazd z czerwonego dywanu tegorocznej MET Gali, które potwierdzają ich klasę.

MET Gala to najbardziej prestiżowe wydarzenie świata mody. Skupia niezwykłe osobowości, ale rzuca im też wyzwanie, bo każdy uczestnik i uczestniczka przyjęcia musi wykazać się kreatywnością i indywidualnym stylem. Zadanie nie jest łatwie, bo tematem tegorocznej MET Gali jest oniryczne hasło „Sleeping Beauties: Reawakening Fashion”. Z jednej strony nawiązuje do baśniowego uniwersum, z drugiej zachęca, by goście przebudzili modę. Rywalizację na czerwonym dywanie podjęły także dojrzałe gwiazdy. Za najlepsze kreacje MET Gali można uznać stylizacje Demi Moore czy Pameli Anderson.

Pamela Anderson, Fot. Getty Images

Najpiękniejsze kreacje gwiazd na MET Gali 2024, które zatrzymamy w pamięci na długo

Kreacje gwiazd muszą być spektakularne. Z tego założenia wyszła Demi Moore, wybierając czarną dopasowaną suknię Harrisa Reeda z kwiatem magnolii i rękawami układającymi się w kształt serca.

Posągowa Naomi Campbell w błękitnej sukni Burberry zachwycała wyważeniem i klasą. JLo olśniewała w kreacji Daniela Roseberry'ego, mieniącą się jak tysiąc diamentów.

Na czerwonym dywanie wrażenie zrobiła też Pamela Anderson, wybierając zwiewną tiulową suknię domu mody Oscar de la Renta, która podkreśliła jej delikatność. Nie za mocny makijaż, włosy w naturalnej tonacji z siwymi pasmami i diamentowy naszyjnik podkreślały wyrafinowanie.

Dojrzałe gwiazdy na czerwony dywan nie zawsze wybierają suknię

Wśród stylowych gościń MET Gali należy zwrócić uwagę na Stellę McCartney w luźnym białym garniturze czy Sofię Coppolę w komplecie Chanel. Warto odnotować, że obok klasycznych sukni, istnieje inny, niezależny trend na kreacje, które wciąż wpisują się w dress code, pozostając jednak indywidualnym, nieoczywistym wyborem.

Zobacz także:

1/9 Naomi Campbell

2/9 Stella McCartney

3/9 Isabelle Huppert

4/9 Michelle Yeoh

5/9 Linda Evangelista

6/9 Meg Ryan

7/9 Sofia Coppola

8/9 Jennifer Lopez

9/9 Jennifer Lopez

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Dojrzałe gwiazdy triumfują na czerwonym dywanie na MET Gali 2024
Proszę czekać..
Zamknij