Znaleziono 0 artykułów
13.10.2020

Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot

13.10.2020
Zoë Kravitz jako Kobieta-Kot (Fot. SplashNews.com/East News)

Fani oczekujący na film „The Batman” muszą uzbroić się w cierpliwość. Zdjęcia zostały wstrzymywane już dwukrotnie, co spowodowało przesunięcie daty premiery na 4 marca 2022 roku. Pracę niedawno wznowiono. Na planie po raz pierwszy przyłapano Zoë Kravitz w kostiumie Kobiety-Kota.

Zoë Kravitz, znana m.in. z „Wielkich kłamstewek” i „High Fidelity”, wygrała casting do roli Seliny Kyle, czyli znanej wszystkim i często naśladowanej na halloweenowych imprezach, Kobiety-Kota.  

Robert Pattinson jako Bruce Wayne i Colin Farrell jako Pingwin na planie filmu (Fot. SplashNews.com/East News)

Na zdjęciach z planu filmu „The Batman” Kravitz ma na sobie czarny, połyskujący trencz, mocno związany w talii, ozdobny toczek i wiązane kozaki na obcasie. Fotoreporterzy sfotografowali ją w towarzystwie aktora Johna Turturro, który wciela się w postać Carmine’a  Falcone. Tego samego dnia na planie widziano też Colina Farrela, przeobrażonego w Oswalda Cobblepota, czyli Pingwina. Postarzony, otyły,  łysiejący – amant jest w tej roli nie do poznania. Fotoreporterzy zwrócili też uwagę na Roberta Pattinsona w długim, wełnianym, czarnym trenczu i garniturze.

– Myślę, że on jest idealny do tej roli i to będzie wielka przygoda. Jestem podekscytowana, że mogę mieć go za partnera w zbrodni i wspierać się nawzajem, ponieważ jest naprawdę intensywnie. To będzie długi plan i duża presja, ale wiem że będziemy się wspierać – mówiła jakiś czas temu Kravitz w wywiadzie dla „Variety”.

Premiera nowego „Batmana” była zapowiadana na rok 2021, ale przez pandemię koronawirusa datę przesunięto na 4 marca 2022 r.

Robert Pattinson jako Bruce Wayne na planie filmu (Fot. SplashNews.com/East News)
Jagoda Porębska
Proszę czekać..
Zamknij