Znaleziono 0 artykułów
07.07.2022

Margot Robbie i Anya Taylor-Joy w filmie „Amsterdam”

07.07.2022
Fot. Walt Disney Studios

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu „Amsterdam” z gwiazdorską obsadą. W komedii Davida O. Russella zobaczymy Margot Robbie, Christiana Bale’a, Anyę Taylor-Joy, Roberta De Niro czy Taylor Swift. Światowa premiera już w listopadzie 2022 roku.

Akcja filmu „Amsterdam”, łączącego elementy komedii i melodramatu, rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Oś fabuły stanowi historia trójki przyjaciół, weteranów wojennych (Christian Bale, John David Washington) i pielęgniarki (Margot Robbie), którzy zawierają pakt: przysięgają chronić się nawzajem bez względu na wszystko. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy zostają oskarżeni o morderstwo i wikłają się w jeden z bardziej strzeżonych spisków w historii Stanów Zjednoczonych.

 

Na ekranie pojawią się jeszcze: Anya Taylor-Joy, Robert De Niro, Taylor Swift, Chris Rock, Rami Malek, Zoe Saldana. Za kamerą produkcji „Amsterdam” stanął David O. Russell. Amerykański reżyser ma na koncie takie hity jak „Poradnik pozytywnego myślenia”, „American Hustle” i „Fighter”. Do amerykańskich kin film wejdzie 4 listopada 2022 roku. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij