Znaleziono 0 artykułów
28.10.2021

Zwiastun najnowszego filmu z Sandrą Bullock „Niewybaczalne”

28.10.2021
(Fot. materiały prasowe)

Zapłacisz za to, co zrobiłaś – słyszy grana przez Sandrę Bullock była więźniarka Ruth Slater w zwiastunie filmu „Niewybaczalne”. Film w reżyserii Nory Fingscheidt trafi do kin 24 listopada 2021, a 10 grudnia na platformę Netflix.

W kryminale „Niewybaczalne” Sandra Bullock wciela się w postać byłej więźniarki Ruth Slater. Po 20 latach w celi wraca do rodzinnej miejscowości, gdzie chce wyjaśnić sprawy z przeszłości. Chcąc ochronić młodszą siostrę zamordowała kiedyś policjanta. Teraz sąsiedzi nie chcą jej tego wybaczyć, a siostra niczego nie ułatwia. Ułożyła sobie życie – jest spełnioną artystycznie pianistką i nie zamierza wracać do tego, co dawniej.

To nie pierwszy raz, gdy Sandra Bullock wciela się w więźniarkę. Ostatnio byłą osadzoną zagrała w „Ocean’s 8” z 2018 roku. Debbie Ocean, inaczej niż Ruth Slater, planowała nowe kradzieże, a nie nowe życie.

Fabuła filmu „Niewybaczalne” została oparta na miniserialu „Demony przeszłości” z 2009 roku. Obok Sandry Bullock występują m.in. Vincent D’Onofrio („Full Metal Jacket”, „Siedmiu wspaniałych”) i Viola Davis („Służące”).

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij