Znaleziono 0 artykułów
25.03.2021

Premierowo na Vogue.pl: Wiosenna kolekcja marki Balagan

Redakcja Vogue.pl

Kolorowe baleriny, ażurowe mokasyny i pierwsze w historii marki szpilki – oto nowości Balaganu na sezon wiosna 2021.

Po Tel Awiwie, Berlinie i Warszawie przyszła pora na Łódź. Łukasz Wierzbowski wchodzi za kulisy Teatru Wielkiego, szukając wizualnych kontekstów dla nowej kolekcji Balaganu. Zanurzone w scenografii buty stają się pretekstem do budowania abstrakcyjnych kompozycji. Modelki zdają się nie pozować, tylko dobrze bawić. Atmosfera sesji odbiega od klasycznych kampanii. To styl fotografa, który ma w portfolio zarówno komercyjne kampanie, choćby dla Urban Outfitters, jak i książki artystyczne. W Polsce funkcjonuje poza głównym nurtem.

Wśród nowych modeli Balaganu znajdziemy dwa modele balerin: Pass z delikatnym paskiem i Mishor z głębokim wycięciem odsłaniającym stopę. Pojawiają się również plecione loafery i sznurowane trzewiki przywołujące estetykę lat 90.
Odświeżony model mokasynów Tefer dostępny jest w jasnej skórze, a buty Ali w formie półbutów. Fani marki rozpoznają też buty Lea, które w nowej kolekcji odsłaniają kostki. Zaskoczeniem będą szpilki – pierwsze w historii marki na sześciocentymetrowym obcasie.

W nowym sezonie Balagan zapowiada też wprowadzenie dwóch nowych modeli torebek i innowacyjnych wegańskich butów, które będą biodegradowalne, pozbawione plastiku, szkodliwych substancji chemicznych i metali ciężkich.

Zdjęcia.: Łukasz Wierzbowski
Film: Natalia Dołgowska
Koncepcja: sidorowicz.co
Produkcja: Balagan Studio
Scenografia: Balagan Studio i Zuzanna Markiewicz
Modelki: Marta Piepiora / Rebel Models i Karolina Strzelbicka / madeit management

Makijaż i włosy: Paulina Puchalska

Ubrania wypożyczone z @crush_pl

1/19Premierowo na vogue.pl: wiosenna kolekcja Balaganu

Proszę czekać..
Zamknij