Znaleziono 0 artykułów
23.05.2021

Zieleń ulubionym kolorem Kate

Susan Devaney

Księżna Cambridge jest od lat wierna ulubionym markom – Alexander McQueen, Erdem czy Emilia Wickstead. Konsekwentnie powraca do sprawdzonych fasonów, takich jak płaszcz o formie sukienki, oraz najbardziej twarzowych kolorów. Faworytem Kate jest zieleń.

Podczas spotkań na Zoomie Kate kilkakrotnie postawiła na stroje w tym kolorze, w tym koszulową sukienkę HVN, którą wybrała na rozmowę z mistrzem tenisa Andym Murrayem. W czasie trzydniowej wizyty w Irlandii Middleton również pokazała się w wielu stylizacjach w narodowym kolorze Zielonej Wyspy. W walizce Kate nie zabrakło projektów Catherine Walker, Alessandry Rich, Missoni, Alexandra McQueena i The Vampire’s Wife.

Wierni obserwatorzy stylu księżnej wiedzą, że Kate lubi inwestować w ponadczasowe kreacje, które będą służyć jej przez lata. Nieraz pokazywała się w tych samych zielonych płaszczowych sukienkach od Alexandra McQueena czy Catherine Walker. Oto 22 zdjęcia, które są dowodem na to, że zieleń jest kolorem księżnej Cambridge.

19/212020

W czasie krótkich królewskich odwiedzin w Irlandii Kate założyła zieloną sukienkę od Alessandry Rich, którą dopełniła pasującą aksamitną opaską.

  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zieleń ulubionym kolorem Kate
Proszę czekać..
Zamknij