Znaleziono 0 artykułów
16.06.2021

Energia i kolor w kolekcji Le Petit Trou

Michalina Murawska

Obok czerni i bieli – pastelowe róże i blade żółcie. Oprócz delikatnych, gładkich tkanin, kwiatowe wzory. Pierwsza odsłona jesiennej kolekcji Le Petit Trou, która do sprzedaży wejdzie 17 czerwca, przepełniona jest radością, energią i kolorem. Projektantka Zuzanna Kuczyńska nie zapomina o zadziornej zmysłowości. Tę jej marka ma we krwi.

Mimo że nowe propozycje Le Petit Trou zapowiadają kolekcję jesienną, przywołują na myśl wakacyjną beztroskę. Kampanię zrealizowano w domku na wodzie, ukrytym wśród australijskich lasów. Jest w mniej luz, magia i dyskretna zmysłowość – wszystko, z czego marka Zuzanny Kuczyńskiej stała się znana.

W sezonie jesień-zima 2021 projektantka wykracza nieco poza ulubione motywy. Projekty nadal ozdabia falbankami i charakterystycznymi „dziurkami”, jednocześnie śmielej poczyna sobie z kolorem. Stawia na energetyczny żółty i pastelowy różowy, a z kwiatowych wzorów czyni nie tylko detal, ale i ukłon w stronę natury.

W kolekcji znajdziemy komplety bielizny i ubrania – zwiewne sukienki i bawełniane zestawy z haftami, które można nosić na plażę, na co dzień i na większe wyjścia. Aż 80 proc. modeli uszyto z organicznych materiałów i włókien pochodzących z recyklingu. – Chcemy podkreślić wagę bliskości natury, szczególnie w czasach, gdy centrum naszego wszechświata stał się dom – mówi Kuczyńska.

Zdjęcia: Cameron Hammond 

Produkcja: Rachel Hammond 

Modelka: Renee Wilkins / Kult Australia 

1/42Tylko u nas: Najnowsza kolekcja Le Petit Trou

Proszę czekać..
Zamknij