Znaleziono 0 artykułów
14.02.2019

Inglot na Vogue Polska Festiwal

Basia Czyżewska

Inglot świętuje pierwsze urodziny „Vogue Polska”, otwierając własną strefę na festiwalu, który w najbliższy weekend odbędzie się w warszawskim Pałacu Kultury.

„Mówisz – masz” tak nazywają się warsztaty, które poprowadzi guru nastolatek, Red Lipstick Monster. Profil wizażystki i kosmetolożki na YouTube obserwuje ponad 1,3 miliona osób. Ewa Grzelakowska-Kostoglu, bo tak naprawdę nazywa się 23-letnia gwiazda mediów społecznościowych, często podkreśla w wywiadach, że makijaż to forma wyrażania siebie. Jej książki i regularnie publikowane w sieci tutoriale są najlepszym dowodem na to, że przy pomocy kolorowych kosmetyków można dać upust fantazji. A także, że dla wielu kobiet umiejętność wykreowania swojego wizerunku jest ważnym krokiem na drodze do samoakceptacji.

(Fot. Materiały prasowe)

Dlatego na warsztatach, które Red Lipstick Monster przeprowadzi razem z marką Inglot, poznamy niestandardowe sposoby wykorzystania dobrze znanych kosmetyków. Celem jest zainspirowanie się do eksperymentów z makijażem.

W strefie Inglota będzie można skorzystać także z porad ekspertów, którzy opowiedzą o tym, jak przygotować skórę twarzy do makijażowych kreacji, zdradzą triki profesjonalnych makijażystów wykorzystywane na profesjonalnych sesjach zdjęciowych, a także opowiedzą o nowych trendach.

Makijażyści marki zaproponują ciekawe rozwiązania i zaproponują bezpłatny makijaż. Dodatkowo w strefie Inglot przez cały czas trwania festiwalu będzie można kupić produkty marki w specjalnej cenie, a także zobaczyć przedpremierowo nowość Inglot, która na rynku pojawią się wiosną.

Na warsztaty z Red Lipstick Monster obowiązuje rejestracja, a liczba miejsc jest ograniczona.

Vogue Polska Festiwal

 

1/11Inglot na Vogue Polska Festiwal

  1. Vogue Polska Festiwal
  2. Inglot na Vogue Polska Festiwal
Proszę czekać..
Zamknij