Znaleziono 0 artykułów
05.12.2019

Nowa it-bag: Story od Alexandra McQueena

Julia Właszczuk

Nowy projekt Sary Burton z kolekcji Pre-Spring 2020 pokochały już Naomi Campbell, Kaia Gerber i Selena Gomez.

W kolekcji Pre-Spring 2020 Sarah Burton, która podczas gali Fashion Awards 2019 została nagrodzona Trailblazer Award, zaprezentowała trzy nowe modele torebek, wśród których znalazła się it-bag nadchodzącego sezonu – Story. Jej nazwa nawiązuje do zaklętych w kolekcjach brytyjskiego domu mody historii.

Story można nosić jak torbę na ramię albo torbę do ręki, a dzięki inspirowanemu biżuterią marki uchwytowi również zamiast kopertówki. Modułowy dodatek jest dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych: karminowej czerwieni, wibrującej fuksji, stonowanym khaki oraz klasycznych czerni i bieli. Projekt Sary Burton, podobnie jak cała kolekcja, jest celebracją kruchego i ulotnego piękna natury, a wykorzystane barwy nawiązują do rzadkich gatunków kwiatów zagrożonych wyginięciem i tymi, które już na zawsze zniknęły.

Projekt brytyjskiego domu mody pokochały już takie gwiazdy jak Naomi Campbell, Kaia Gerber (nosi tę w odcieniu khaki do męskiej marynarki, dżinsów i converse’ów), Selena Gomez (do garnituru), Soo Joo Park, Mademoiselle Yulia, Liu Wen i Julia Abe, które udowodniły, że The Story sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i do wieczorowej sukni. 

Czy Story stanie się it-bag na miarę Chanel 2.55, Birkin bag Hermèsa czy Nile od Chloé? Przekonamy się już za kilka miesięcy, gdy przestanie być nowością, a będzie miał szansę wejść w poczet klasyków. 

1/13Nowa it-bag: Story od Alexandra McQueena

Julia Abe

  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Nowa it-bag: Story od Alexandra McQueena
Proszę czekać..
Zamknij