Znaleziono 0 artykułów
30.06.2022

Cameron Diaz powraca do aktorstwa

30.06.2022
(Fot. Getty Images)

Cameron Diaz w 2014 roku zagrała w „Annie”. Od tego czasu nie pojawiła się na planie filmowym. Teraz planuje comeback w komedii Netfliksa zatytułowanej, nomen omen, „Back in Action”.

Cameron Diaz po raz ostatni pojawiła się na ekranie w 2014 roku w „Annie”. Kilka lat później oficjalnie wycofała się z aktorstwa. W wywiadzie z 2020 roku udzielonym Gwyneth Paltrow, Cameron wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na przerwę od Hollywood. – Zdecydowałam, że chcę innych rzeczy od życia – powiedziała aktorka. – Ciężko pracowałam, robiąc filmy. Nie zostawiłam sobie przestrzeni na życie osobiste – dodała.

Przez lata Cameron należała do aktorskiej pierwszej ligi. Na początku tego roku Cameron wyznała, jak zmieniło się jej życie, odkąd założyła Avaline, firmę produkującą organiczne wina. – Dużo mniej podróży, dużo więcej snu. I nie muszę się malować – powiedziała aktorka. Dwa lata temu doczekała się córki Raddix z mężem, Benjim Maddenem.

Dziś niemal 50-letnia Diaz zagra w komedii wyprodukowanej przez Netfliksa. Rozpoczęcie zdjęć do „Back in Action” ogłosił na Twitterze Jamie Foxx. Szczegóły dotyczące fabuły są na razie utrzymywane w tajemnicy, wiadomo jednak, że za kamerą stanie Seth Gordon („Baywatch. Słoneczny patrol”), który jest również współautorem scenariusza.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij