Znaleziono 0 artykułów
13.09.2022

Czerń i biel okiem Margaret Qualley

13.09.2022
Margaret Qualley w kreacji Chanel na premierze „Sanctuary” w Toronto (Fot. Materiały prasowe Chanel)

Najnowszy film z udziałem Margaret Qualley, „Sanctuary”, miał premierę 11 września na festiwalu filmowym w Toronto. Gwiazda wybrała na tę okazję kreację Chanel z kolekcji jesień–zima 2022.

Wystarczył epizod u Quentina Tarantino, by o Margaret Qualley mówili wszyscy. Od roli w „Pewnego razu… w Hollywood” aktorka nie zwalnia tempa. Po fenomenalnym występie w serialu „Sprzątaczka” Qualley wzięła udział w kolejnej produkcji, „Sanctuary”, która swoją premierę miała 11 września 2022 roku na festiwalu filmowym w Toronto. Na pierwszy pokaz filmu gwiazda wybrała się w kreacji złożonej z białej góry na ramiączkach, zapinanej na guziki, oraz czarnego tiulowego rozszerzanego dołu. Stylizację uzupełniła butami Mary-Jane. Kreacja pochodzi z kolekcji jesień–zima 2022 domu mody Chanel, którego aktorka jest ambasadorką. W sukni Chanel Margaret zachwycała też m.in. na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes, gdzie pojawiła się z okazji filmu „Stars at Noon” w reżyserii Claire Denis.

Margaret Qualley w kreacji Chanel na premierze „Sanctuary” w Toronto (Fot. Materiały prasowe Chanel)

„Sanctuary” opowiada historię spotkania dominatrix – w tej roli Qualley – oraz jej bogatego klienta, w którego wcielił się Christopher Abbot. Za reżyserię odpowiada Zachary Wigon, za produkcję David Lancaster i Stephanie Wilcox, która wcześniej pracowała m.in. przy „Nocnym strzelcu” z Jakiem Gyllenhaalem.

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Czerń i biel okiem Margaret Qualley
Proszę czekać..
Zamknij