Znaleziono 0 artykułów
21.02.2023

Whitney Peak nową ambasadorką Coco Mademoiselle

21.02.2023
Fot. Materiały prasowe / Chanel

Whitney Peak, jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia, mogliśmy oglądać w nowej odsłonie kultowej „Plotkary”. Teraz kontynuuje współpracę z domem mody Chanel jako ambasadorka zapachu Coco Mademoiselle. 

Ma dopiero dwadzieścia lat, a już obwołaną ją jedną z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Urodzona w Ugandzie, a wychowana w Vancouver aktorka na ekranie zadebiutowała w 2017 roku. Przełomem w karierze okazała się dla niej rola Judith w popularnym serialu „Chilling Adventures of Sabrina”. Dziś Peak kojarzona jest najbardziej jako Zoya Lott z nowej wersji kultowej „Plotkary”. I chociaż serial po drugim sezonie nie doczeka się kontynuacji, aktorka nie może narzekać na brak zawodowych zobowiązań. W minionym roku zagrała też w „Hokus Pokus 2” u boku Sary Jessiki Parker.

Fot. Materiały prasowe / Chanel

Do listy osiągnięć dwudziestoletnia gwiazda może teraz dopisać współpracę z francuskim domem mody. Peak została ambasadorką Chanel już w 2021 roku, a rok później – wspólnie z Lily-Rose Depp i Margaret Qualley – bohaterką kampanii torebki Chanel 22. Dziś legendarna marka kontynuuje współpracę z młodą gwiazdą. Whitney Peak została ambasadorką zapachu Coco Mademoiselle. „Ciekawość, apetyt na doświadczenia i brak uprzedzeń odzwierciedlają temperament młodej Coco Chanel”, zapewniają przedstawiciele domu mody.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij