Znaleziono 0 artykułów
17.02.2023

Kristen Stewart w kreacji Chanel haute couture na otwarciu Berlinale

17.02.2023
(Fot. Materiały prasowe Chanel)

Kristen Stewart, która od kilku lat jest ambasadorką Chanel, pojawiła się w projekcie francuskiego domu mody na ceremonii otwarcia Berlinale i premierze komedii romantycznej „She Came to Me”. Kreacja z kontrastowym pasem w talii pochodzi z kolekcji haute couture na sezon wiosna-lato 2023.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie to jedno z najważniejszych wydarzeń kinematograficznych na świecie, które co roku przyciąga do stolicy Niemiec międzynarodowe gwiazdy. W tym roku nie było inaczej. 16 lutego, podczas oficjalnego otwarcia 73. Berlinale, na ściankach i czerwonym dywanie pozowali m.in. Joanna KuligAnne Hathaway, Peter Dinklage czy Marisa Tomei. Na festiwalu nie mogło zabraknąć także Kristen Stewart, która w tym roku pełni funkcję przewodniczącej międzynarodowego jury. 

(Fot. Materiały prasowe Chanel)

Aktorka na to wyjątkowe wydarzenie wybrała białą kreację Chanel z kontrastowymi, kwiatowymi detalami, która pochodzi z kolekcji haute couture na sezon wiosna-lato 2023. Look uzupełniła diamentowym naszyjnikiem w kształcie kokardy i białymi botkami z czarnym noskiem. Ceremonia otwarcia 73. Festiwalu Filmowego w Berlinie była także premierą komedii romantycznej „She Came to Me”. Film w reżyserii Rebeki Miller przedstawia trzy przeplatające się ze sobą historie miłosne. Na ekranie obok Anne Hathaway wystąpiła Joanna Kulig. Polska aktorka wcieliła się w postać Magdaleny, emigrantki, która pracuje w Nowym Jorku jako sprzątaczka.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij