Znaleziono 0 artykułów
16.02.2023

Joanna Kulig w total looku Chanel na festiwalu Berlinale

16.02.2023
Joanna Kulig (Fot. Getty Images)

Joanna Kulig razem z towarzyszącymi jej na planie Anne Hathaway, Peterem Dinklage’em, Marisą Tomei i Evanem Ellisonem oraz reżyserką Rebeccą Miller pojawiła się na konferencji prasowej podczas 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Berlinale. Gwiazdorska obsada promuje komedię romantyczną „She Came to Me”, która otworzy rozpoczynający się 16 lutego festiwal.

Na to wyjątkowe spotkanie Joanna Kulig wybrała klasyczny komplet Chanel – białą marynarkę oraz spódnicę z ciemnym obszyciem z kolekcji Resort 2023, do których dobrała czarne szpilki. To pierwsze wystąpienie Joanny Kulig na otwarciu festiwalu filmowego w Berlinie. Wieczorem 16 lutego odbędzie się uroczysta premiera filmu „She Came to Me”, który otworzy Berlinale, a w którym polska aktorka gra jedną z głównych ról. Na tę okazję z pewnością również wybrała wyjątkową kreację.

Bryce Dessner, Marisa Tomei, Evan Ellison, Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig i Rebecca Miller (Fot. Getty Images)

Akcja filmu „She Came to Me” rozgrywa się na przestrzeni kilku lat. Opowie o parze nastolatków, którzy chcą dowieść rodzicom, że łączy ich coś więcej niż młodzieńcze zauroczenie, kompozytorze cierpiącym na twórczą niemoc i kobiecie sukcesu, której brakuje miłości.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Joanna Kulig w total looku Chanel na festiwalu Berlinale
Proszę czekać..
Zamknij