Znaleziono 0 artykułów
16.02.2023

Joanna Kulig i Anne Hathaway na premierze wspólnego filmu

16.02.2023
(Fot. Getty Images)

Komedia romantyczna z udziałem obu aktorek otworzyła 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale. Na premierę „She came to me” Joanna Kulig wybrała czarną koszulę i cekinową spódnicę, natomiast Anne Hathaway zdecydowała się na bardziej awangardową kreację.

Akcja komedii romantycznej „She came to me” rozgrywa się w Nowym Jorku. Film w reżyserii Rebeki Miller przedstawia trzy przeplatające się ze sobą historie miłosne, w tym kompozytora (w tej roli Peter Dinklage), który nie może skończyć opery, i jego żony oraz byłej terapeutki (Anne Hathaway). Joanna Kulig wciela się w filmie w postać Magdaleny, emigrantki z Polski, która pracuje w Nowym Jorku jako sprzątaczka.

(Fot. Getty Images)

Produkcja otworzyła tegoroczne Berlinale. W ciągu dnia obsada oraz reżyserka uczestniczyli w oficjalnej konferencji prasowej. Joanna Kulig pojawiła się na niej w tweedowym komplecie Chanel. Biały zestaw pochodził z kolekcji Resort 2023. Amerykańska aktorka zachwyciła natomiast czarną kreacją z kapturem domu mody Alaia.

Na wieczorną premierę filmu polska aktorka wybrała czarną, lejącą koszulę oraz cekinową spódnicę w kształcie litery A. Zestaw uzupełniła czarnymi czółenkami Chanel. Z kolei jej koleżanka z planu ponownie zdecydowała się na odważniejszą stylizację. Awangardowa naked dress z kolekcji Valentino haute couture przykuwała uwagę kokardkami. Hathaway dopełniła ją długimi rękawiczkami, czarnymi czółenkami oraz wysokim kokiem.

Data polskiej premiery filmu nie jest jeszcze znana.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Joanna Kulig i Anne Hathaway na premierze wspólnego filmu
Proszę czekać..
Zamknij