Znaleziono 0 artykułów
02.05.2022

Amal Clooney stawia na wygodę

02.05.2022
Fot. Getty Images

Prawniczka Amal Clooney, żona George’a Clooneya, do perfekcji opanowała formalne stylizacje z kostiumami w roli głównej. Nie inaczej jest, kiedy stawia na wygodę, tak jak 30 kwietnia. Clooney założyła dżinsy i modny dzianinowy bezrękawnik z golfem.

Bezrękawnik z golfem, jaki wybrała Clooney, idealnie sprawdzi się w przypadku wiosennych stylizacji. W chłodniejsze poranki można go zestawić z płaszczem czy marynarką, a kiedy zrobi się cieplej – ściągnąć okrycie wierzchnie i pozwolić, by to on wysunął się na pierwszy plan. 30 kwietnia Amal Clooney została sfotografowana w Nowym Jorku właśnie w takim dzianinowym topie. Znana prawniczka zestawiła go z dżinsami o prostym kroju i zamszowymi botkami. Do kreacji dobrała torebkę Dionysus od Gucci i okrągłe okulary przeciwsłoneczne od Max Mary.

Ostatnio uwaga Amal skupia się na wojnie w Ukrainie. Pod koniec marca prawniczka ogłosiła, że dołączy do specjalnej grupy, która zajmie się rozliczeniem zbrodni wojennych popełnionych przez Rosjan w Ukrainie. – Jestem zaszczycona, że zostałam zaproszona przez rząd Ukrainy do udziału w grupie zadaniowej. Sprawcy zbrodni wojennych muszą być pociągnięci do odpowiedzialności. Ukraińcy na to zasługują. Muszą uzyskać odszkodowania za straszliwe nadużycia, których doświadczają – powiedziała wtedy. Głos w sprawie Ukrainy zabrała również 27 kwietnia podczas zebrania członków Organizacji Narodów Zjednoczonych, gdzie wzywała organizacje do ścigania rosyjskich zbrodniarzy wojennych.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Amal Clooney stawia na wygodę
Proszę czekać..
Zamknij