Znaleziono 0 artykułów
19.05.2023

Angelina Jolie w idealnej sukience na lato

19.05.2023
Angelina Jolie w białej sukience w Nowym Jorku (Fot. Stefani Reynolds/AFP/East News)

W ciepłe wiosenne dni Angelina Jolie stawia na długą białą sukienkę bez rękawów. Wybory modowe gwiazdy są obserwowane z jeszcze większym zainteresowaniem, odkąd ogłosiła, że powstanie jej marka odzieżowa.

W szafie królowej minimalizmu Angeliny Jolie przeważają odcienie czerni, szarości, bielu i beżu. Gwiazda od lat jest wierna prostym krojom, najwyższej jakości materiałom i tradycyjnemu rzemiosłu.

Paparazzi w ciepły wiosenny dzień sfotografowali aktorkę w Nowym Jorku, kiedy spacerowała z córką, 18-letnią Zaharą. Na tę okazję gwiazda założyła białą sukienkę maksi, która może być hitem tego lata. Stylizację uzupełniła sandałkami na platformie, kremową shopperką, okularami przeciwsłonecznymi i minimalistyczna biżuterią. Towarzysząca jej Zahara postawiła na casual – czarny dresowy komplet, białe sneakersy, brązowy sweterek.

Angelina Jolie w białej sukience w Nowym Jorku (Fot. Backgrid/East News)

Aktorka ogłosiła na Instagramie, że powstanie jej marka odzieżowa. Jak informuje gwiazda, projekt powstaje jako wyraz uznania dla jej ulubionych projektantów. „Atelier Jolie będzie miejscem, w którym kreatywne osoby będą mogły współpracować z wykwalifikowanymi krawcami i rzemieślnikami z całego świata” – czytamy w poście. Jolie zamierza wykorzystywać w nowych projektach, poza tkaninami dostępnymi na rynku, również wysokiej jakości materiały vintage.

Gwieździe zależy też na wspieraniu początkujących kreatorów. „Każdy może tworzyć. Dlaczego więc pożądamy metek z nazwami marek? Po co kupować projekt innej osoby, skoro możesz sam go stworzyć?” – pisze Jolie. Aktorce zależy, żeby jej marka działała w sposób zrównoważony.

„Mamy nadzieję, że zbudujemy kreatywną społeczność, w której nie liczy się pochodzenie społeczno-ekonomiczne. Chcę, aby nasz zespół był zróżnicowany, żeby znalazły się w nim osoby uchodźcze, utalentowani, choć nie zawsze doceniani twórcy” – opisuje swój projekt gwiazda. Więcej informacji o Atelier Jolie pojawi się jesienią 2023 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Angelina Jolie w idealnej sukience na lato
Proszę czekać..
Zamknij