Znaleziono 0 artykułów
09.01.2020

Anja Rubik wspiera WOŚP

09.01.2020
Anja Rubik na pokazie Saint Laurent jesień-zima 2019-2020 (Fot. IMaxTree)

Supermodelka i aktywistka przekazała na aukcję charytatywną zaproszenie na pokaz Saint Laurent w ramach paryskiego tygodnia mody. Zwycięzca będzie miał również okazję spotkać samą Anję. 

Jak co roku, w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy angażują się miliony Polaków, w tym osobowości ze świata sztuki, mody i popkultury. Tegoroczną akcję wsparli m.in. Olga Tokarczuk, Agnieszka Holland, Janusz Gajos, profesor Małgorzata Gersdorf i Red Lipstick Monster. Teraz do tego grona dołączyła Anja Rubik. 

Supermodelka i aktywistka przygotowała na tę wyjątkową okazję nie lada gratkę dla fanów mody. Przekazała na aukcję zaproszenie na pokaz Saint Laurent podczas zbliżającego się tygodnia mody w Paryżu. Szczęśliwy zwycięzca licytacji będzie mógł z bliska obejrzeć nową kolekcję francuskiej marki stworzoną przez Anthony’ego Vaccarello na sezon jesień-zima 2020-2021.Na dodatek po pokazie zwycięzca lub zwyciężczyni spotka się z samą Rubik. 

Zaproszenie można do końca stycznia wylicytować na aukcji Allegro. Jego cena przekroczyła już 10 tysięcy złotych. Dochód ze sprzedaży przedmiotów przekazanych na aukcje zostanie przekazany na zakup sprzętów specjalistycznych dla oddziałów dziecięcych w Polsce. Finał 28. edycji Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku.

Anja Rubik jest twarzą Saint Laurent od lat. Jako muza i przyjaciółka Anthony’ego Vaccarello modelka co sezon pojawia się na jego pokazach, często też możemy oglądać ją w kampaniach marki, a gdy w ubiegłym roku jako jedyna Polka wzięła udział w MET Gali, pojawiła się na czerwonym dywanie właśnie w kreacji Vaccarello. 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij