Znaleziono 0 artykułów
30.04.2024

Anne Hathaway ulubione białe szpilki nosi do rajstop pod kolor

30.04.2024
Anne Hathaway ulubione białe szpilki nosi do rajstop pod kolor (Fot. Getty Images)

Aktorka, która powraca jako gwiazda komedii romantycznych w „Na samą myśl o tobie”, promuje ten film w monochromatycznych stylizacjach. W Nowym Jorku, na wydarzeniu promocyjnym produkcji, Anne Hathaway wystąpiła cała w bieli.

Anne Hathaway na promocji „Na samą myśl o tobie” w Nowym Jorku pojawiła się w stylizacji, której głównym elementem była biała sukienka – idealny wybór na lato. Aktorka wystylizowała ją w mistrzowski sposób. Model o kroju mini połączyła z kurtką z krótkim rękawem marki Patou. Do tego dobrała torebkę w kształcie półksiężyca, również Patou, oraz transparentne białe rajstopy Calzedonia. Stylizację uzupełniła oversize'owymi czarnymi okularami przeciwsłonecznymi, które przełamywały biel całej stylizacji.

Anne Hathaway promuje komedię romantyczną „Na samą myśl o tobie (Fot. Getty Images)

Wiosenno-letnie stylizajce z butami w kolorze ubrań

Anne Hathaway dobrała do sukienki białe szpilki z trójkątnym noskiem. Promując swój najnowszy film, gwiazda stawia na buty w kolorze całych stylizacji. Na inny z promocyjnych wieczorów założyła błękitną sukienkę, a do niej szpilki w pasującym niebieskim kolorze. Aktorka w ostatnich tygodniach zdecydowanie stawia na total looki.

Wiosenno-letnie stylizajce z butami w kolorze ubrań według Anne Hathaway (Fot. Getty Images)

Najnowszy film gwiazdy komedii romantycznych

Na samą myśl o tobie” opowiada o granej przez Hathaway kobiecie po czterdzistce, samotnej matce, która nawiązuje romans ze znacznie od siebie młodszym wokalistą popularnego boysbandu (gra go Nicholas Galitzine). Rolą w tej komedii romantycznej aktorka powraca do gatunku filmowego, od którego zaczęła się jej kariera.

Aleksandra Łukaszek
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anne Hathaway ulubione białe szpilki nosi do rajstop pod kolor
Proszę czekać..
Zamknij