Znaleziono 0 artykułów
25.08.2022

Barbie Ferreira odchodzi z „Euforii”

25.08.2022
Fot. Getty Images

Barbie Ferreira ogłosiła, że nie pojawi się w kolejnym sezonie „Euforii”. W popularnym serialu na HBO grała Katherine Hernandez. „Po czterech latach wcielania się w najbardziej wyjątkową i enigmatyczną postać, Kat, żegnam się z nią ze łzami w oczach” – napisała aktorka na Instagramie.

Barbie Ferreira grała jedną z głównych postaci w „Euforii”, Katherine Hernandez. Najlepsza przyjaciółka Maddy (Alexa Demie) i Cassie (Sydney Sweeney) na oczach widzów hitu HBO odkrywała swoją seksualność i stała się symbolem ruchu body positivity. Ku rozczarowaniu fanów jej historia zeszła w serialu na dalszy plan. Pojawiły się wtedy spekulacje, że Barbie Ferreira ma konflikt z twórcą „Euforii” Samem Levinsonem. Stacja HBO zdementowała te doniesienia.

Barbie Ferreira w „Euforii” (Fot. materiały prasowe HBO)

W środę 24 sierpnia Barbie Ferreira ogłosiła, że odchodzi z obsady „Euforii”. „Po czterech latach wcielania się w najbardziej wyjątkową i enigmatyczną postać, Kat, żegnam się z nią ze łzami w oczach. Mam nadzieję, że wielu z was mogło zobaczyć w niej siebie, jak ja, a jej metamorfoza sprawiła wam radość. Obdarzyłam Kat ogromną troską i miłością. Mam nadzieję, że to poczuliście. Kocham cię, Katherine Hernandez”, napisała aktorka w oświadczeniu na Instastories. W tle tekstu zamieściła rysunek z podobizną Kat, który stworzyła Hunter Schafer (serialowa Jules). Stacja HBO nie odniosła się jeszcze oficjalnie do tej informacji.

Barbie Ferreirę można oglądać również w filmach „Test na przyjaźń” i „Nie!”.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij