Znaleziono 0 artykułów
23.05.2024

Już nie tylko J’adore. Charlize Theron zacieśnia współpracę z domem mody Dior

23.05.2024
Charlize Theron nową ambasadorką biżuterii i linii pielęgnacyjnej Dior (Fot. Materiały prasowe)

Po dwóch dekadach marka Dior i Charlize Theron przenoszą współpracę na nowy poziom. Aktorka będzie nie tylko promować biżuterię oraz kosmetyki domu mody Dior ale również aktywnie angażować się w działania marki.

Charlize Theron z domem mody Dior związana jest od dwóch dekad. W 2004 roku została twarzą kultowych perfum Dior J'adore, tym samym stając się ikoną i znakiem rozpoznawczym kampanii promujących tę linię zapachową.

W tym roku marka zaproponowała aktorce zacieśnienie współpracy. Charlize zadebiutuje jako twarz zarówno produktów do pielęgnacji skóry, jak i biżuterii – dwóch kategorii, które są symbolem piękna i luksusu. Co więcej, jako zaangażowana aktywistka i filantropka aktorka planuje rozszerzyć partnerstwo i aktywnie udzielać się w kwestiach odpowiedzialności społecznej, a przede wszystkim stać się rzeczniczką kobiet. – To ekscytujące rozpocząć ten rozdział w wieloletniej współpracy z firmą Dior. W ciągu ostatnich 20 lat był to zaszczyt współpracować kreatywnie z domem mody jako twarz J'adore. Jestem dumna ze wszystkiego, co udało nam się wspólnie stworzyć i z tego, że dołączam do Diora w celebrowaniu piękna biżuterii i pielęgnacji skóry. Z niecierpliwością czekam na to, co nadejdzie – mówi Charlize Theron.

Wiktoria Melaniuk
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Już nie tylko J’adore. Charlize Theron zacieśnia współpracę z domem mody Dior
Proszę czekać..
Zamknij