Znaleziono 0 artykułów
28.11.2023

Królowa Letycja dodaje blasku białemu garniturowi dzięki złotym szpilkom

28.11.2023
Fot. Getty Images

Na uroczystej gali Nagrody Dziennikarskiej „Francisco Cerecedo” w Madrycie hiszpańska królowa pojawiła się w białym garniturze ze złotymi dodatkami, wpisując się w mocny trend.

Damski garnitur, czyli nowa zbroja

Garnitur, a dokładnie dwuczęściowy zestaw, czyli marynarka ze spodniami, powoli wypiera długie suknie. Do luksusowych czarnych garniturów Valentino, noszonych na czerwonym dywanie z grungowym luzem przyzwyczaiła nas Kasia Smutniak. W kolorowych, dopasowanych, regularnie pojawia się Księżna Walii, podczas mniej lub bardziej formalnych wystąpień. Królową gry z damską-męską garniturową konwencją jest Zendaya. Po elegancki garnitur chętnie sięgają też dojrzałe gwiazdy, jak Emma Thompson czy Laura Dern, które w swoich stylizacjach przemycają dużo indywidualnego stylu.

Żona Króla Filipa w białym garniturze podczas 40. edycji rozdania Nagrody Dziennikarskiej „Francisco Cerecedo", fot. Getty Images

Damski garnitur okazuje się też częstym wyborem hiszpańskiej monarchini, która lubi elegancję, dopasowane sylwetki, ale również dynamiczny, wygodny styl, bez zbędnych ozdób czy dodatków. Na uroczystej gali rozdania Nagrody Dziennikarskiej „Francisco Cerecedo" królowa Hiszpanii pojawiła się w nieskazitelnie białym damskim garniturze.

Letycja w białym garniturze ze złotymi dodatkami

„Biel i złoto” – tak można opisać w skrócie przewodnie motywy tej stylizacji. Sylwetkę wydobywały na pierwszy plan proste nieco szersze spodnie z kantem i marynarka taliowana, zapinana na jeden guzik. Delikatność urody Letycji podkreślała jasna koszulka, wykończona szeroką koronką.

Monochromatyczna stylizacja królowej w bieli miała lekko sportowy charakter, który przełamały diamentowe kolczyki. Dodatkowo Hiszpańska monarchini  ociepliła kolorystykę i zestawiła dwuczęściowy garnitur ze złotymi szpilkami i kopertową torebką. 

Monochromatyczna stylizacja królowej została uzupełniona klasyczną fryzurą – włosami zaczesanymi do tyłu z asymetrycznym przedziałkiem i mocniejszym makijażem oczu; a zaznaczone brwi, różowy cień i wytuszowane rzęsy, równoważyła cielista szminka na ustach.

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja dodaje blasku białemu garniturowi dzięki złotym szpilkom
Proszę czekać..
Zamknij