Znaleziono 0 artykułów
05.07.2023

Soczysty róż czy klasyczna czerń? Emma Thompson i Laura Dern noszą garnitur na dwa sposoby

05.07.2023
Fot. Getty Images

Emma Thompson, i Laura Dern, wybierając się na pokaz kolekcji Giorgio Armani Privé haute couture, założyły garnitur, ale każda z nich znalazła swój sposób, by oddać w nim własny styl i energię.

Gwiazdy coraz głośniej mówią o ageizmie, panującym także w Hollywood, walczą ze stereotypami, coraz śmielej eksperymentują z modą i wyznaczają własne zasady. Do ich grona zaliczają się także Laura Dern i Emma Thompson.

Obie gwiazdy pojawiły się na początku lipca na pokazie kolekcji Giorgio Armani Privé haute couture jesień-zima 2023. Aktorki pozowały do zdjęć, emanując pozytywną energią. Nie bez znaczenia były zapewne wybrane przez nie garnitury – power dressing w najlepszym wydaniu.

Damski garnitur Laury Dern we francuskim stylu

Nie jest sekretem, że Laura Dern kocha damskie garnitury i często pojawia się w nich na czerwonym dywanie. Tym razem czarna smokingowa wersja podkreśliła nienaganną sylwetkę 56-latki. Do marynarki z wcięciem w talii, satynowymi klapami i podkreślonymi ramionami gwiazda założyła spodnie w kant z lekko zwężającymi się nogawkami. Całość z czarnymi szpilkami ze spiczastym noskiem, klasycznymi okularami przeciwsłonecznymi i rozwianymi włosami nabrała paryskiego szyku. Z luźno podwiniętymi rękawami i wymykającymi się spod spodu bieliźnianymi koronkami Laura Dern wyglądała zmysłowo i nonszalancko.

Fot. Getty Images

Emma Thompson w garniturze w kolorze soczystego różu

Emma Thompson to kontestatorka wieczorowego dress code'u – nie boi się zmieniać reguł panujących na czerwonym dywanie i chętnie je łamie. Choć jej odwaga w kwestii doboru stylizacji budzi nieraz kontrowersje, to 64-letnia aktorka nic sobie z tego nie robi – na wielkie wyjścia zamienia szpilki na wygodne sneakersy, a suknie na dżinsy. Jest też wielbicielką damskich garniturów, co potwierdziła zwłaszcza podczas zeszłorocznej trasy promującej film „Powodzenia, Leo Grande”. Film opowiada historię dojrzałej kobiety wyzwalającej się z konwenansów społecznych i poszukującej na nowo swojej seksualności.

Podczas paryskiego tygodnia mody haute couture, na pokazie Armani Privé jesień-zima 2023, Emma Thompson pojawiła się luźnym damskim garniturze w energetycznym kolorze magenty. Casualowy, sportowy charakter stylizacji podkreśliła okularami lenonkami na biżuteryjnym łańcuszku i białymi loafersami przypominającymi wycinanki. Aktorka wyglądała jak jedna z dojrzałych instagramowych influencerek, które najlepiej wiedzą, czym jest zabawa modą.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij