Znaleziono 0 artykułów
29.03.2023

Kasia Smutniak w czarnym garniturze

29.03.2023
Kasia Smutniak w czarnym garniturze na spotkaniu prasowym hor-roru „Pantafa” w Rzymie (Fot. Getty Images)

Kasia Smutniak chętnie sięga po fasony pożyczone z męskiej szafy. Na spotkanie prasowe horroru „Pantafa” w Rzymie gwiazda wybrała czerń od stóp do głów ze smokingową marynarką w roli głównej.

Kasia Smutniak lubi klasyczne stylizacje w estetyce niewymuszonego glamouru. W szafie aktorki znajdziemy cygaretki, świetnie skrojone marynarki, czarne szpilki i przeskalowane garnitury. Polka mieszkająca na co dzień we Włoszech, nazywana jest „młodszą siostrą Moniki Bellucci”. Gwiazdy łączy bowiem nie tylko talent, ale także uroda i wyjątkowy styl.

Kasia Smutniak pojawiła się ostatnio w Rzymie na spotkaniu prasowym horroru „Pantafa”. Aktorka pozowała fotoreporterom w aksamitnej marynarce ze szpiczastymi ramionami. Stylizację uzupełniła  spodniami z prostą nogawką i skórzanymi botkami. Urodę podkreśliła makijażem w brzoskwiniowej tonacji, a brązowe włosy ułożyła w delikatne fale.

W filmie „Pantafa” poznajemy historię Marty (Kasia Smutniak) i jej córki Niny (Greta Santi), które przeprowadzają się do wioski w górach. Dziewczynka cierpi na paraliż hipnagogiczny, zaburzenie snu, prowadzące do halucynacji. Marta ma nadzieję, że zmiana otoczenia wpłynie pozytywnie na zdrowie jej dziecka. Jednak dom, do którego się wprowadzają, nie jest przytulny, a na ulicach Malanotte nigdy nie widać bawiących się dzieci. Objawy Niny zaczynają się nasilać już od pierwszej nocy w nowym miejscu. Marcie coraz trudniej jest zdecydować, co jest najlepsze dla córki.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kasia Smutniak w czarnym garniturze
Proszę czekać..
Zamknij