Znaleziono 0 artykułów
21.09.2022

Kasia Smutniak w sukience Prady na premierze filmu „Hummingbird”

21.09.2022
Kasia Smutniak w sukience Prady na premierze filmu „Koliber” (Fot. Getty Images)

Polska aktorka mieszkająca ze Włoszech bywa nazywana „młodszą siostrą Moniki Bellucci” nie tylko ze względu na urodę, ale także wyrazisty kobiecy styl. Kreacją włoskiego domu mody, w której pojawiła się na premierze filmu „Hummingbird”, potwierdziła ten status.

Smutniak lubi klasykę – długie rozpuszczone włosy z centralnie zaczesanym przedziałkiem, garnitury z dużymi marynarkami, długie wąskie suknie. Ostatnio na premierze filmu „Hummingbird” gwiazda pojawiła się w projekcie Prady. Smutniak zachwyciła na czerwonym dywanie, ale zrobiła to w bardzo przewrotny sposób. W kreacji od włoskiego domu mody, z długim rękawem, spódnicą za kolano i zabudowanym dekoltem, zdefiniowała pojęcie wieczorowej sukni na nowo. I zrobiła to w swoim własnym stylu.

Kasia Smutniak w sukience Prady na premierze filmu „Hummingbird” (Fot. Getty Images)

Jedyną ozdobą projektu były delikatne piórka tworzące kryzę wokół szyi. Szyku całości nadał dopasowany krój zaznaczający talię aktorki. Gładka czerń i brak biżuterii podkreśliły pojedyncze akcenty make-up’u jakimi były pomalowane paznokcie, rozświetlona cera i podkreślone klasyczną czerwienią usta. Tym razem Smutniak zdecydowała się na gładko zaczesane włosy, które pasowały do minimalistycznego stroju. Wyrafinowane w swojej prostocie ubranie podkreśliło jej kobiecość i wyeksponowało niezwykłą osobowość.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kasia Smutniak w sukience Prady na premierze filmu „Hummingbird”
Proszę czekać..
Zamknij