Znaleziono 0 artykułów
02.12.2022

Kasia Smutniak w stylizacji w męskim stylu

02.12.2022
Kasia Smutniak (Fot. Getty Images)

2 grudnia, podczas 40. Festiwalu Filmowym w Turynie, premierę miał film „Pantafa”, w którym jedną z głównych ról zagrała Kasia Smutniak. Na konferencji prasowej polska aktorka mieszkająca we Włoszech pozowała ubrana w garnitur w męskim stylu.

Kasia Smutniak regularnie jest nazywana „młodszą siostrą Moniki Bellucci”. Aktorki łączy wyjątkowa uroda i kobiecy, wyrazisty styl. Polka często sięga po fasony zapożyczone z męskiej szafy. Na czerwonym dywanie zachwyca nie tylko w zjawiskowych sukniach, ale i doskonale skrojonych garniturach czy oversize’owych marynarkach.

Wierna swojemu stylowi, podczas konferencji prasowej na 40. Festiwalu Filmowym w Turynie 2 grudnia 2022 roku, pojawiła się w szerokich spodniach i czarnej marynarce. Czarny total look przełamała brązowymi butami i T-shirtem z nadrukiem przedstawiającym grafikę, która ma wyglądać jak plakat do filmu „Goncharov”. To żart nawiązujący do nieprawdziwych informacji, które od lat powielane są w internecie. Zgodnie z nimi Martin Scorsese w 1973 roku wyreżyserował zapomniany dziś film o mafii. W rzeczywistości taka produkcja nie powstała ani nawet powstać nie miała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kasia Smutniak (@lasmutniak)

Festiwal w Turynie to ostatnio drugi raz, kiedy Kasia Smutniak wybiera czarny garnitur. Aktorka pojawiła się 22 listopada na czerwonym dywanie w modelu od marki The Attico. Smutniak, całkowicie inspirując się męską szafą, dobrała do garnituru czarną koszulę i cienki krawat. Look stał się świetną bazą do wyeksponowania mieniącej się biżuterii od włoskiej firmy Pomellato.

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kasia Smutniak w stylizacji w męskim stylu
Proszę czekać..
Zamknij