Znaleziono 0 artykułów
09.06.2023

Zendaya w połyskującym garniturze Valentino i siateczkowym topie

09.06.2023
Zendaya w garniturze Valentino na otwarciu Bulgari Hotel w Rzymie (Fot. Getty Images)

Zendaya pojawiła się na otwarciu Bvlgari Hotel w Rzymie w nonszalanckiej stylizacji z połyskującym garniturem Valentino w roli głównej. Gwiazda podzieliła się zaskakującą historią tego looku. Strój, wybrany niedługo przed wydarzeniem, był opcją awaryjną.

Gwiazda „Euforii” umocniła swoją pozycję jednej z najlepiej ubranych gwiazd na czerwonym dywanie. Tym razem fani zachwycają się jej połyskującym garniturem Valentino, do którego stylista Zendai, Law Roach, dobrał top z grubej siatki z efektownymi kryształkami.

Stylizacja Zendai z połyskującym garniturem Valentino

Elegancki look, z elementami odważnymi, idealnie dopełniała biżuteria Bvlgari – efektowne kolczyki z kolekcji biżuteryjnej marki, której Zendaya jest ambasadorką. Do swojej stylizacji na ten wieczór Zendaya dobrała klasyczne szpilki. Zaprezentowała także kolejną odsłonę swojej fryzury, która sprawdza się nie tylko w stylizacjach z romantycznymi wieczorowymi kreacjami.

Kulisy looku Zendai na wieczór z Bvlgari

Kiedy wszyscy zdążyli zachwycić się kolejnym rewelacyjnym lookiem, wybranym dla Zendai przez stylistę Lawa Roacha, aktorka zdradziła na swoim Instagramie kulisy przygotowania stylizacji z połyskującym garniturem w roli głównej. Ubrania zaplanowane na ten wieczór zagubiły się podczas tranzytowej przeprawy, dlatego Law Roach skompletował nowy zestaw godzinę przed eventem. Na pomoc przyszedł włoski dom mody Valentino, z którym Zendaya współpracuje od 2020 roku.

To właśnie w sukni projektu Pierpaola Picciolego Zendaya pojawiła się na gali rozdania nagród SAG. Zdjęcia różowej kreacji z ręcznie wykonanymi różami obiegły cały świat, umacniając pozycję Zendai jako jednej z najlepiej ubranych aktorek młodego pokolenia. Na otwarciu Bvlgari Hotel w Rzymie zaprezentowała się w garniturze Valentino haute couture z kolekcji jesień-zima 2023-2024.

Garnitury z szafy Zendai

Jako jedna z najlepiej ubranych aktorek Zendaya wraz ze swoim stylistą uwielbiają bawić się stylem gwiazdy i robią to z olśniewającymi efektami. Wydarzenie Bvlgari nie było pierwszym, na którym pojawiła się w garniturze. Zawsze, kiedy stawia na eleganckie zestawy ze spodniami i marynarką lub kamizelką, lubi prezentować je w swój własny sposób. W kwietniu 2022 roku podczas promocji „Euforii” pojawiła się w doskonale skrojonym popielatym garniturze Fear of God z dopasowanymi szpilkami i zaczesanymi gładko włosami. Garnitur wybrała także na oscarowe afterparty, również w 2022 roku.

Zendaya nosi klasyczne garnitury w różnych kolorach – za sprawą fuksjowego zestawu od Alexandra McQueena jej wybór znalazł się w zestawieniu najlepszych garniturów 2021 roku.

Ewelina Kołodziej
Proszę czekać..
Zamknij