Znaleziono 0 artykułów
31.05.2023

Deva Cassel w koronkowej sukience na planie kampanii Dolce & Gabbana

31.05.2023
Deva Cassel w koronkowej małej czarnej na planie kampanii Dolce & Gabanna w 2023 roku (Fot. East News)

Córka Moniki Bellucci została sfotografowana podczas zdjęć do nowej kampanii Dolce & Gabbana. 18-letnia Deva Cassel przechadzała się w okolicy rzymskiej Fontanny di Trevi w koronkowej małej czarnej, które wyglądała jak podkradziona z szafy sławnej mamy.

Kruczoczarne włosy, alabastrowa cera i pełne usta – osiemnastoletnia Deva Cassel do złudzenia przypomina sławną mamę. Córka aktorki i modelki Moniki Bellucci po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale również wyczucie stylu. Nic więc dziwnego, że Deva Cassel podbija właśnie świat mody.

Z mamą łączy Devę także zamiłowanie do projektów Dolce & Gabbana. Modelka zadebiutowała w świecie mody w kampanii perfum włoskiego domu mody niedługo po 14. urodzinach. Cassel jest również stałą bywalczynią pokazów duetu – projekty marki prezentowała, m.in. na wybiegu Alta Moda w 2021 roku. W tym samym roku w kreacjach włoskich projektantów zadebiutowała na okładce włoskiego „Vogue'a", oczywiście w towarzystwie mamy.

Nic więc dziwnego, że to właśnie 18-letnia córka Moniki Bellucci została gwiazdą nowej kampania Dolce & Gabbana, do której zdjęcia zrealizowano przy Fontannie di Trevi w Rzymie. Na zdjęciach Deva Cassel ma na sobie koronkową małą czarną, masywne buty na platformie i dopasowaną torebkę. Jej sukienka wyglądała jak podkradziona z szafy sławnej mamy. Monica Bellucci miała na sobie podobną kreację na planie kampanii włoskiego domu mody w 2011 roku.

Monica Bellucci na planie kampanii Dolce & Gabanna w 2011 roku (Fot. Getty Images)

Kim jest Deva Cassel?

Monica Bellucci i aktor Vincent Cassel byli małżeństwem przez blisko 15 lat. W tym czasie doczekali się dwóch córek – Devy i Léonie. Deva Cassel urodziła się 12 września 2004 roku, a Léonie – 21 maja 2010 roku. Dziewczynki dorastały pomiędzy Rzymem a Paryżem, dlatego dziś płynnie mówią w aż trzech językach – włoskim, francuskim i angielskim. Deva zawsze interesowała się modą, jednak córka Moniki Bellucci miała inne plany na przyszłość. Rozważała karierę filmową, naukową, a przez pewien czas chciała zostać... weterynarką. Ostatecznie jednak wygrałą jej miłość do mody.

Modelka może się już pochwalić dwiema okładkami „Vogue'a” a także sesjami na łamach takich magazynów, jak „Interview", „Wonderland" czy „Nylon". Od 2021 roku Deva Cassel jest stałą bywalczynią tygodni mody. Gdy akurat nie zasiada w pierwszych rzędach pokazów, można ją podziwiać na wybiegach takich marek, jak Dolce & Gabbana, Jacquemus czy Coperni. Modelka jest także nową gwiazdą kampanii, m.in. Cartiera i Diora. Niebawem córka Moniki Bellucci zadebiutuje także na małym ekranie. Deva Cassel zagrała w nowym serialu Netfliksa „The Leopard” na podstawie powieści Giuseppe Tomasiego di Lampedusy.

Deva Cassel na pokazie kolekcji Dior jesień-zima 2023-2024 (Fot. Getty Images)

Styl Devy Cassel

Styl Devy Cassel to ucieleśnienie dyskretnego luksusu. Pociecha Moniki Bellucci chętnie nosi oversize'owe koszule, proste dżinsy i najpopularniejsze sneakersy, które wieczorami zwykle zamienia na połyskujące sandałki na obcasie. Jej ulubionym kolorem jest ponadczasowa czerń, która króluje także w garderobie jej sławnej mamy. Deva Cassel lubi zresztą podkradać ubrania z szafy Bellucci, co przyznała w wywiadzie dla włoskiego „Vogue'a” w 2021 roku.

Wyczucie stylu, filigranowa sylwetka i unikatowa uroda sprawiają, że córka Moniki Bellucci podbija świat mody. A to zaledwie początek jej obiecującej kariery.

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Deva Cassel w koronkowej sukience na planie kampanii Dolce & Gabbana
Proszę czekać..
Zamknij