Znaleziono 0 artykułów
06.07.2021

Monica Bellucci z córką na okładce „Vogue’a”

06.07.2021
Fot. Getty Images

Lipcową okładkę włoskiego wydania „Vogue’a” zdobi zdjęcie Moniki Bellucci i jej córki, Devy Cassel. Na portrecie Paola Roversiego mama z córką pozują w identycznych sukienkach Dolce & Gabbana.

Szesnastoletnia Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i francuskiego aktora Vincenta Cassela, pewnym krokiem wkracza w świat mody. W 2019 roku została gwiazdą kampanii zapachu Dolce Shine Dolce & Gabbana. Do współpracy zapraszały ją też domy mody Valentino i Prada oraz magazyny „Elle” i „Harper’s Bazaar”. Niedawno młoda modelka została zauważona na planie zdjęciowym kolejnej reklamy dla Dolce & Gabbana, włoskiego duetu, którego muzą jest Bellucci. Wraz z mamą pojawiła się też na lipcowej okładce „Vogue Italia”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue Italia (@vogueitalia)

Pełne usta, kruczoczarne, gęste włosy, uwodzicielskie spojrzenie – Deva Cassel odziedziczyła urodę po mamie. Monica Bellucci pozuje nieco na boku, pozwalając córce lśnić. Aktorka przyznała, że sama chciała, by to jej córka była w centrum uwagi – Monica cieszy się z sukcesów Devy. Nie ma zamiaru z córką rywalizować. 56-letnia aktorka ma jeszcze młodszą córkę, Leonie. Z Casselem rozstała się w 2013 roku.

Aleksandra Kupras
  1. Ludzie
  2. Talenty
  3. Monica Bellucci z córką na okładce „Vogue’a”
Proszę czekać..
Zamknij