Znaleziono 0 artykułów
21.01.2024

Biżuteria w stylu Audrey Hepburn ulubionym trendem gwiazd na 2024 rok

21.01.2024
Instagram @sofiarichie

Najpiękniejsza biżuteria Audrey Hepburn z filmu „Śniadanie u Tiffany’ego” to nie tylko drogocenne perły, lecz także obfitość diamentów. Kolczyki Audrey Hepburn w 2024 roku znów noszą gwiazdy.

Ikona lat 60. XX wieku Audrey Hepburn sprawiła, że pokolenia kobiet marzyły o biżuterii wysadzanej diamentami, którą z dumą nosiła na srebrnym ekranie w kultowym filmie „Śniadanie u Tiffany’ego” z 1961 roku. 

Audrey Hepburn w „Śniadaniu u Tiffany’ego” inspiruje trendy na 2024 rok

Audrey Hepburn w „Śniadaniu u Tiffany’ego”, 1961 r.  (Fot. Getty Images)

Choć Audrey Hepburn wystąpiła w 28 filmach fabularnych, do historii kina przeszła dzięki roli Holly Golightly. Nie sposób zapomnieć tej kultowej sceny. Nowy Jork o świcie, pusta Piąta Aleja, taksówka podjeżdża pod sklep Tiffany & Co., a Audrey Hepburn wychodzi ubrana w prostą, lecz spektakularną małą czarną, aby zjeść śniadanie przed witryną jubilera. Jej legendarny już strój został zaprojektowany przez Huberta de Givenchy. Komplet biżuterii uzupełniał look. Szyję aktorki zdobił stylowy naszyjnik z pereł, a we włosach błyszczała diamentowa ozdoba. 

Kultowy naszyjnik Audrey Hepburn i jej ulubione kolczyki

Prosta biżuteria niezmiennie robi wrażenie na kolejnych pokoleniach widzów. Siła dobrze przemyślanego stroju tkwi w szczegółach – połyskujące na płatku ucha diamenty przyciągają wzrok. Ani zbyt duże, ani zbyt dyskretne – to naprawdę idealne modele. Nic dziwnego, że diamentowe klipsy, kolczyki i nausznice spodobały się współczesnym gwiazdom.

Kylie Jenner jak Audrey Hepburn w diamentowych kolczykach

It-girl prezentuje czarny total look swojej nowej marki Khy. Najmłodsza członkini klanu Kardashianów-Jennerów wybrała kolczyki z diamentami w połączeniu z błyszczącym piercingiem. 

Lady Gaga w czerni i diamentach

(Fot. Getty Images)

Piosenkarka i aktorka na premierze filmu „Maestro” w Los Angeles pojawiła się w czarnym garniturze domu mody Alexander McQueen. W jej uszach połyskiwały okrągłe diamentowe kolczyki. 

Sofia Richie-Grainge ikoną dyskretnego luksusu

Dyskrecja i minimalizm to cechy charakterystyczne nowej garderoby modelki, która słynie z eleganckich strojów. Estetyka quiet luxury znajduje też odzwierciedlenie w jej stonowanej biżuterii. 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Jessica Scemama
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Biżuteria w stylu Audrey Hepburn ulubionym trendem gwiazd na 2024 rok
Proszę czekać..
Zamknij