Znaleziono 0 artykułów
28.08.2022

Emily Ratajkowski w okularach retro

28.08.2022
Fot. East News

Od Toma Cruise’a w ray-banach wayfarerach po Kendall Jenner w mikrowersji kocich oprawek od Balenciagi – okulary przeciwsłoneczne są obowiązkowym elementem garderoby wszystkich gwiazd ekranu i supermodelek. Jeden z głównych powodów? To prosty sposób, aby dodać trochę nonszalanckiej elegancji do każdej stylizacji. Modele w stylu retro są zawsze popularne, a nowa para, którą nosi Emily Ratajkowski, przywołuje wygląd pewnej legendy Hollywood.

Modelkę i autorkę książki „Moje ciało” sfotografowano w sierpniu, gdy załatwiała codzienne sprawy w Nowym Jorku. Miała na sobie minimalistyczną stylizację, która ustąpiła pola wysuwającym się na pierwszy plan okularom przeciwsłonecznym. Na look Ratajkowski składały się czarny top o fasonie kamizelki, luźne spodnie z wysokim stanem w tym samym kolorze, białe sznurowane tenisówki i brązowa torba Half Moon od The Row. Gwiazda dodała do tego okulary z pomarańczowymi szkłami – podobne do tych, które Jack Nicholson nosił przez dekady.

Fot. Getty Images

W trakcie swojej kariery aktor wielokrotnie zakładał pomarańczowe okulary na czerwone dywany. Co więcej, stały się one jego znakiem rozpoznawczym. Jeśli zdecydujecie się na kwadratowe okulary ze szkłami w ciepłym kolorze – tak jak zrobiła to Ratajkowski – będą one głównym punktem stylizacji, która może wtedy pozostać prosta.

Fot. Getty Images

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij