Znaleziono 0 artykułów
18.01.2024

Czerwony sweter to kwintesencja trendów na zimę 2024. Z czym go nosić?

18.01.2024
Ada Kokosar na nowojorskim tygodniu mody wiosna-lato 2023 udowadniała, że kolor czerwony idealnie nadaje się na total look. (Fot. Getty Images)

Czerwień, kiedyś kolor monarchii, to niekwestionowana królowa sezonu. Rządzi nie tylko w stylizacjach od stóp do głów, lecz także jako akcent, który doskonale ożywia look. A kwintesencją tego trendu jest czerwony sweter

W jaki element garderoby warto zainwestować zimą 2024 roku? Jaki jest najgorętszy trend, jeśli chodzi o dzianiny? Ponadczasowy czerwony sweter to tegoroczny must-have, zarówno na wybiegach, jak i na ulicy. Tak jak na pokazie The Row pre-fall 2024, czerwonym swetrem uzupełnisz i ożywisz na przykład stylizację utrzymaną w brązach.

(Fot. materiały prasowe)

Z czym nosić czerwony sweter zimą 2024 roku?

Czerwień, kolor sezonu jesień-zima 2023-2024, zdobi zarówno dodatki, jak i ubrania. Sweter w czerwonym kolorze wykonany z dzianiny to obecnie jedna z najbardziej ponadczasowych inwestycji i zarazem nasz ulubiony element garderoby. Wygląda na to, że zdetronizuje nawet klasyczne swetry w czerni. Tak jak w stylizacjach Lisy Aiken i Vivienne Rohner, najmodniejsze czerwone swetry świetnie wyglądają z marynarką. To też sweter idealny, by nosić go swobodnie narzucony na ramiona jako akcent kolorystyczny, „pop of red”, tak jak zrobiła Kendall Jenner na ulicach Nowego Jorku. Także do opcji total look pasują czerwone swetry. Tu wzorować się można na Adzie Kokosar, która w kolorze czerwonym miała też spódnicę. Jeśli miałabyś zainwestować tylko w jedną modną rzecz w 2024 r., wybierz czerwony sweter.

Oto kilka inspiracji, do jakich stylizacji pasują czerwone swetry zimą 2024 roku

(Fot. Getty Images)

Lisa Aiken wełniany czerwony sweter połączyła z szarą marynarką na nowojorskim tygodniu mody jesień-zima 2023-2024.

(Fot. Getty Images)

Kendall Jenner doceniła także inne zalety czerwonych swetrów: sprawdzają się świetnie jako akcent dodający koloru na przykład czarnej stylizacji. Taki look lansowała w październiku 2023 r. na ulicach Nowego Jorku.

(Fot. Getty Images)

Jak Cris Herrmann na tygodniu mody haute couture wiosna-lato 2022 w Paryżu, do czerwonego swetra dobierz brązowe spodnie.

(Fot. Getty Images)

Wzorem Puck Schrover na paryskim tygodniu mody jesień-zima 2022-2023 sweter w czerwonym kolorze warto zestawić z niebieskimi jeansami.

(Fot. Getty Images)

Vivienne Rohner damskim czerwonym swetrem ożywiła stylizację z beżowymi spodniami i czarnym płaszczem na paryskim tygodniu mody jesień-zima 2022-2023.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.pl 

Héloïse Salessy
Proszę czekać..
Zamknij