Znaleziono 0 artykułów
10.10.2023

Kendall Jenner udowadnia, że czerwony akcent to najlepszy trik stylizacyjny w tym sezonie

10.10.2023
Fot. Getty Images

Miłośnicy mody są zgodni tej jesieni i wyraźnie namawiają, by tegoroczne stylizacje wzbogacać o czerwone akcenty. Pojedyncze elementy w najgorętszym kolorze sezonu są też doskonałym sposobem na oswojenie się z tym trendem. Do fanek nurtu „pop of red”, który kilka dni temu podbijał jeszcze ulice Paryża na tygodniu mody, dołączyła Kendall Jenner. Modelka nonszalancko zarzuciła czerwony sweter na ramiona, interpretując w ten sposób styl old money i łącząc z najbardziej pożądanymi dodatkami jesieni.

Kolor czerwony jednym z największych trendów na jesień 2023

Czerwień – niegdyś kolor monarchii – w tym sezonie staje się fundamentem demokratycznej mody. Może być elegancka lub casualowa, minimalistyczna albo awangardowa, występować na ubraniach i dodatkach, jest doskonała zarówno pod postacią modnych total looków, jak i w pojedynczych akcentach.

To drugie wyjście jest nie tylko dobrym sposobem na oswojenie się z trendem na tak wyrazisty kolor, ale i jednym z najciekawszych stylizacyjnych trików tej jesieni. „Pop of red” najpierw podbił ulice Mediolanu i Paryża, a teraz zawładnął szafami gwiazd. Jako jedna z pierwszych na jego wypróbowanie skusiła się Kendall Jenner – miłośniczka luksusowej prostoty i fanka urozmaicania minimalistycznych zestawień luksusowymi dodatkami.

Fot. East News

Kendall Jenner nosi czerwony sweter w looku nawiązującym do quiet luxury

Najnowszy look Kendall Jenner składał się z jeansów z prostą nogawką i topu na ramiączkach, na który modelka nonszalancko zarzuciła czerwony sweter od By Malene Birger. Jenner przypilnowała też, by dodatki pozostały klasyczne, ale i luksusowe – wybrała najbardziej pożądaną torebkę sezonu, czyli nową wariację na temat torebki Horsebit zaprojektowanej w 2004 r. dla Gucci przez Toma Forda, pasek ze złotą klamrą oraz botki z wydłużonym noskiem, które niegdyś uwielbiały nasze mamy i które tej jesieni powracają jako jeden z największych przebojów sezonu. Nie bez powodu Kendall Jenner uchodzi za współczesną ikonę stylu - sięga po klasykę, ale za każdym razem prezentuje ją w świeżej, ciekawej odsłonie.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij