Znaleziono 0 artykułów
17.03.2024

Krótkie szorty Kate Moss elegancką interpretacją looku no pants

17.03.2024
Fot. Getty Images

Na pokazie francuskiego domu mody Saint Laurent pod kreatywnym przewodnictwem Anthony’ego Vaccarello, który odbył się w ramach paryskiego tygodnia mody jesień-zima 2024, oprócz nowej kolekcji wzrok przykuwała odważna stylizacja Kate Moss. Modelka postawiła na wieczorową interpretację trendu no pants.

Kate Moss po raz kolejny przeciera modowe szlaki. Czarne spodnie, w których zawsze wygląda świetnie, zamieniła na ultrakrótkie szorty ze skóry.

Kate Moss na pokazie kolekcji Saint Laurent jesień-zima 2024

Kate Moss dzięki niezrównanemu stylowi, urokowi i swobodzie stała się ikoną generacji X, która wchodziła w dorosłość w latach 90. XX wieku. Uczestnicząc w paryskim tygodniu mody jesień-zima 2024-2025, modelka pojawiła się na pokazie kolekcji Saint Laurent projektu Anthony’ego Vaccarello.

Fot. Getty Images

Brytyjska modelka Kate Moss w sztucznym futrze podczas pokazu domu mody Saint Laurent jesień-zima 2024-2025.

Ikona stylu Kate Moss zachwyca lookami z paryskiego tygodnia mody

W latach 90. i w pierwszej dekadzie XXI wieku Kate Moss zapisała się w historii mody dzięki slip dresses, ubraniom w stylu indie sleaze oraz obsesji na punkcie panterki. Niedługo po tym, jak w pierwszym rzędzie na pokazie zaprezentowała elegancki total look Saint Laurent ze sztucznym futrem i drapowaną małą czarną w połączeniu z czarnymi sandałkami na obcasie i skórzaną kopertówką, ikona stylu zdecydowała się na intrygującą interpretację trendu no pants. Najbardziej interesującym elementem jej stylizacji były skórzane szorty zestawione z czarnym topem i dopasowanymi czółenkami.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr[W1]  

 
Alexandre Marain
Proszę czekać..
Zamknij