Znaleziono 0 artykułów
03.07.2023

Najpiękniejsze zdjęcia Meryl Streep i jej ukochanego męża Dona Gummera

03.07.2023
Fot. Getty Images

Meryl Streep i Don Gummer tworzą jeden z najszczęśliwszych związków Hollywood. Aktorka i artysta są razem od ponad 40 lat. Oto najpiękniejsze zdjęcia pary, których historia miłosna jest bardziej romantyczna niż niejeden melodramat. 

Meryl Streep można podziwiać za aktorską karierę. W końcu zdobyła 3 Oscary i 21 nominacji. Gra w najlepszych filmach, walczy o prawa kobiet, od ponad 40 lat tworzy szczęśliwy związek. Streep nie jest udręczoną artystką. Wręcz przeciwnie, rodzina jest dla niej równie ważna, co praca. Na premierach chętnie pokazuje się z dziećmi, muzykiem Henrym Wolfe’em i aktorkami Mamie Gummer, Grace Gummer i Louisą Jacobson oraz mężem, rzeźbiarzem Donem Gummerem. Para buduje swoje szczęście od 45 lat. 

Oto najpiękniejsze zdjęcia Meryl Streep i jej ukochanego męża, Dona Gummera: 

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.com

Meryl Streep i jej mąż Don Gummer na rozdaniu nagród BAFTA w Londynie w 1980 r. Para poznała się przez brata aktorki i pobrała w 1978 r., zaledwie sześć miesięcy po pierwszym spotkaniu.

W 1981 r. podczas premiery „Zbrodni serca” na Broadwayu.

Podczas występu Twyla Tharp Dance Company w Winter Garden Theatre w Nowym Jorku w 1981 r.

Z aktorem Richardem Chamberlainem na czwartej corocznej gali Kennedy Center Honors w Waszyngtonie w 1981 r.

Zapytana w 2002 r. o sekret długiego małżeństwa, Meryl Streep po-wiedziała „Vogue’owi”: – Dobra wola, kompromis i umiejętność zmilczenia pewnych rzeczy. Nie ma instrukcji, jak założyć i dbać o rodzinę. Chcę mieć i karierę, i szczęście osobiste. Nie wyobrażam sobie rezygnacji z jednego na rzecz drugiego.

Za kulisami 55. ceremonii rozdania Oscarów z nagrodą za „Wybór Zofii” w 1983 r.

Na 58. ceremonii rozdania Oscarów, gdzie Streep walczyła o nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w filmie „Pożegnanie z Afryką” (1986).

W 1987 r. Streep i Gummer w pasujących do siebie okularach prze-ciwsłonecznych przechodzą przez LAX.

Z Jeremym Ironsem i jego żoną Sinéad Cusack na kolacji z okazji wręczenia nagród Nowojorskiego Koła Krytyków Filmowych w re-stauracji Sardi’s w 1989 r. Streep i Irons zagrali razem w filmie „Kochanice Francuza” z 1981 r., a następnie ponownie w „Domu duchów” z 1991 r.

W studiach Warnera w 1990 r.

Para siedziała obok 50 Centa na meczu Kicks vs. Lakers w Madison Square Garden w 2004 r.

Na 86. ceremonii rozdania Oscarów po tym, jak Streep zagrała Violet w filmie „Sierpień w hrabstwie Osage”, który przyniosł jej kolejny tytuł najlepszej aktorki (2014 r.).

Ciesząc się swoim towarzystwem na 89. ceremonii rozdania Oscarów, kiedy Streep otrzymała nominację dla najlepszej aktorki za rolę w filmie „Boska Florence” (2017).

Vogue
Proszę czekać..
Zamknij