Znaleziono 0 artykułów
17.03.2023

Wiosenna metamorfoza Penélope Cruz: Karmelowe pasemka

17.03.2023
Nowa fryzura Penélope Cruz na wiosnę 2023 (Fot. Getty Images)

Nowy sezon, nowa fryzura. Penélope Cruz, legendarna brunetka, wiosnę postanowiła przywitać z jaśniejszymi włosami. Ostatniego dnia paryskiego tygodnia mody zaprezentowała karmelowe pasemka.

Na zewnątrz wciąż jest zimno, ale kiedy patrzymy na Penélope Cruz z nowymi, wiosennymi pasemkami w karmelowym odcieniu, łatwiej nam poczuć atmosferę nadchodzących cieplejszych dni. Zmysłowa brunetka zaprezentowała nową fryzurę na pokazie Chanel jesień–zima 2023, który zakończył tydzień mody w Paryżu.

Penélope Cruz (Fot. Getty Images)

Ostatni raz gwiazdę „Vicky Cristina Barcelona” widzieliśmy na czerwonym dywanie w lutym 2023 roku podczas rozdania nagród Goya w jej rodzinnej Hiszpanii. Aktorka miała wtedy gładkie włosy w czekoladowym odcieniu z prostą grzywką, którą teraz wydaje się zapuszczać, żeby móc nosić przedziałek na boku.

Penélope Cruz (Fot. Getty Images)

Aby nowa fryzura była na pierwszym planie, Cruz zdecydowała się na naturalny makijaż. Spojrzenie podkreśliła brązową kreską wzdłuż dolnej linii rzęs, delikatnie błyszczącym cieniem do powiek i czarnym tuszem do rzęs. Na usta nałożyła pomadkę w jasnym odcieniu różu. Ubrana była oczywiście w Chanel.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Tish Weinstock
Proszę czekać..
Zamknij