Znaleziono 0 artykułów
08.08.2022

Nowa fryzura Penélope Cruz

08.08.2022
Fot. Getty Images

W filmie biograficznym o Enzo Ferrarim Penélope Cruz wcieli się w Laurę, żonę założyciela słynnej marki samochodowej. Na zdjęciach z planu olśniewa w nowej fryzurze w klimacie retro.

Metamorfozy gwiazd na potrzeby nowych ról potrafią elektryzować – wystarczy spojrzeć na zdjęcia z planu biografii Marilyn Monroe, gdzie Ana de Armas błyszczy w blondzie, lub Lady Gagi jako Patrizii Reggiani w „Domu Gucci”. Teraz Penélope Cruz zwróciła uwagę fanów nową fryzurą.

Kilka dni temu do internetu trafiły fotografie z planu filmu opowiadającego o życiu Enza Ferrariego, twórcy marki samochodów. Cruz wcieli się w żonę Enza, Laurę. Na potrzeby roli zdecydowała się ściąć włosy. Nosi teraz lekko falowanego boba. Na dostępnych ujęciach aktorka ma na sobie granatową sukienkę w kwiaty, oksfordki i okulary przeciwsłoneczne w stylu retro.

Fot. Getty Images

Na ekranie hiszpańskiej piękności będzie towarzyszyć Adam Driver, który najwyraźniej wyspecjalizował się w rolach włoskich magnatów. Wcieli się w Ferrariego, a Shailene Woodley zagra Linę Lardi, kochankę Enza i matkę jego drugiego syna, Piera. Akcja rozgrywać się będzie w 1957 roku, kiedy firmie założonej przez Enza i Laurę grozić będzie bankructwo. Były kierowca wyścigowy zdecyduje się wtedy wziąć udział w zawodach Mille Miglia. Film opowie też o problemach w małżeństwie Ferrarich oraz śmierci pierworodnego syna. Produkcja powstaje na podstawie książki Brocka Yatesa, „Enzo Ferrari: The Man and the Machine”. Reżyserii podjął się Michael Mann, twórca „Miami Vice” z 2006 i „Gorączki”, który pracował nad ekranizacją biografii Ferrariego przez ponad dwie dekady.

Iga Trydulska
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Nowa fryzura Penélope Cruz
Proszę czekać..
Zamknij