Znaleziono 0 artykułów
05.08.2022

Lady Gaga w sequelu „Jokera”

05.08.2022
Fot. Getty Images

Lady Gaga dołączyła do obsady „Joker: Folie à Deux”. Zagra ukochaną Jokera, Harley Quinn. Za film z 2019 roku odtwórca tytułowej roli Joaquin Phoenix otrzymał Oscara.

Joker” w reżyserii Todda Phillipsa miał premierę jesienią 2019 roku. Tragiczną postać Arthura Flecka brawurowo zagrał Joaquin Phoenix. Aktor otrzymał za tę rolę Oscara, Złoty Glob i nagrodę BAFTA. Kiedy film zarobił ponad miliard dolarów, podjęto decyzję o powstaniu drugiej części.

W czerwcu 2022 roku portal „The Hollywood Reporter” informował, że Lady Gaga negocjuje warunki udziału w sequelu. Od razu zaczęły się spekulacje, kogo miałaby zagrać gwiazda. Aktorka nie trzymała fanów w niepewności. Na Instagramie zamieściła krótkie wideo, na którym jej czarna sylwetka tańczy z tytułowym Jokerem. Tym samym potwierdziła, że wcieli się w postać Harley Quinn.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)


Szczegóły produkcji pozostają na ten moment nieznane. Zagraniczne media podają, że film będzie musicalem. Za kamerą ponownie stanie Todd Phillips. W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia artystki z planu produkcji.

Fot. Getty Images

Światowa premiera filmu „Joker: Folie à Deux” odbędzie się 4 października 2024 r.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Lady Gaga w sequelu „Jokera”
Proszę czekać..
Zamknij