Znaleziono 0 artykułów
28.03.2023

Julia Roberts w prostej grzywce sięga po ulubioną fryzurę dojrzałych Francuzek

28.03.2023
Julia Roberts (Fot. Getty Images)

Julia Roberts zdecydowała się na wiosenną metamorfozę. Wybrała prostą grzywkę, zakrywającą brwi. Z takim uczesaniem gwiazda wzięła udział w wydarzeniu marki Chopard.

Julia Roberts uznawana jest za ikonę stylu nie tylko dzięki niezapomnianym kreacjom na ekranie, ale również tym na czerwonym dywanie. Gwiazda chętnie sięga po ubrania z męskiej szafy, wybierając przeskalowane garnitury, kamizelki i spodnie z kantem. Aktorka jest także inspiracją w kwestii makujażu i fryzury. Uwagę przyciąga burza jej miedzianych loków, które w ostatnim czasie gwiazda układa w hollywoodzkie fale z przedziałkiem pośrodku głowy.

Wraz z nadejściem wiosny Julia Roberts postanowiła odświeżyć fryzurę i zdecydowała się na prostą grzywkę, zakrywającą brwi.  W ulubionym uczesaniu dojrzałych Francuzek pojawiła się na evencie marki Chopard w Genewie. Pozowała do zdjęć w białym komplecie – marynarce, kamizelce, spodniach.

Julia Roberts to nie jedyna gwiazda, która niedawno zmieniła uczesanie – Emily Ratajkowski postawiła na odważne pixie cut, Hailey Bieber na boba, a Bella Hadid na loki jak z lat 80. XX wieku.

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Makijaż i włosy
  3. Julia Roberts w prostej grzywce sięga po ulubioną fryzurę dojrzałych Francuzek
Proszę czekać..
Zamknij