Znaleziono 0 artykułów
20.03.2023

Bella Hadid w lokach jak z lat 80. XX wieku

20.03.2023
Bella Hadid w lokach jak z lat 80. XX wieku (Fot. Getty Images)

Bella Hadid to kolejna gwiazda, która pokochała mocno kręcone włosy. W sobotę 18 marca gwiazda pojawiła się na otwarciu restauracji Stanton Social Prime w hotelu Caesars Palace. Na tę okazje założyła czerwoną suknię, a włosy ułożyła w loki niczym z lat 80. minionego wieku.

W latach 80. i 90. XX wieku kręcone włosy lansowały takie gwiazdy jak Sarah Jessica Parker, Andie MacDowell, Nicole Kidman i Julia Roberts. Kobiety obdarzone prostymi kosmykami decydowały się wówczas na trwałą ondulację. W latach 2000. modne były gładkie fryzury. Teraz loki znów wracają do łask. Coraz więcej mówi się o wydobywaniu skrętu, a sklepowe półki uginają się pod ciężarem produktów do pielęgnacji kręconych i falowanych włosów. Uczesania imitujące trwałą ondulacje pokochały również gwiazdy. Na początku lutego 2023 roku Emily Ratajkowski zachwyciła burzą sprężystych loków, w których doszukiwano się podobieństwa do fryzury Andie MacDowell. Kilkanaście dni później włosy zakręciła również Katie Holmes. Na premierze „The Wanderers” w Nowym Jorku gwiazda pojawiła się we fryzurze niczym z lat 80. XX wieku, zakręcając czekoladowe pasma w drobne loczki.

Bella Hadid również postanowiła pójść tym tropem. 18 marca modelka pojawiła się na otwarciu restauracji Stanton Social Prime w Las Vegas. Na tę okazję założyła czerwoną sukienkę w stylu retro z kolekcji Amy Shehab. Stylizacje uzupełniła czarnymi sandałkami na szpilce z wiązaniem na kostce, urodę podkreśliła brązującym makijażem, a włosy ułożyła w drobne loczki.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij