Znaleziono 0 artykułów
10.02.2023

Nowojorska nonszalancja według Katie Holmes

10.02.2023
Katie Holmes (Fot. Getty Images)

Katie Holmes sfotografowano na Manhattanie w białych ogrodniczkach, flanelowej koszuli i ulubionych sneakersach Chloé, które zostały wykonane w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Katie Holmes to mistrzyni minimalizmu. Gwiazda „Jeziora marzeń” przyzwyczaiła nas do wizerunku dziewczyny z sąsiedztwa. W szafie aktorki znajdziemy wygodne loafersyszerokie spodnie, dzianinowe braletki czy sukienki boho. Gwiazda często wybiera projekty nowojorskich marek, jak Khaite. Do jej ulubionych domów mody należy także Chloé. Ubrania francuskiej marki, dla której projektuje znana ze zrównoważonego podejścia Gabriela Hearst, aktorka wielokrotnie nosiła w 2022 roku. 

W nowym roku Holmes ponownie sięga po projekty Chloé. Na początku lutego gwiazda przemierzała ulice Manhattanu w ogrodniczkach i flanelowej koszuli. Nonszalancki look uzupełniła sneakersami francuskiego domu mody. Beżowo-biały model został wykonany w 40 proc. z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym z przetworzonego mikrozamszu i poliestru wykonanego z plastikowych butelek.

Kaite Holmes w Nowym Jorku. (Fot. Cover Images / East News)

W takiej stylizacji gwiazda zmierzała na próbę „The Wanderers”. Sztuka Anny Ziegler opowiada o ortodoksyjnych Żydach, Esterze (Lucy Freyer) i Schmulim (Dave Klasko), którzy próbują odnaleźć się w zaaranżowanym małżeństwie. Równolegle poznajemy losy powieściopisarza Abe’a (Eddie Kaye Thomas), wierzącego, że sam może napisać swoją przyszłość. Wszystko się zmienia, gdy dostaje nieoczekiwaną wiadomość od gwiazdy filmowej Julii Cheever (Katie Holmes).

Sztukę można oglądać na deskach Laura Pels Theatre w Nowym Jorku od lutego do kwietnia bieżącego roku.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij