Znaleziono 0 artykułów
16.01.2024

Suki Waterhouse w podkreślającej ciążę kreacji Valentino skradła show na gali Emmy

16.01.2024
Fot. Getty Images

Poznaliśmy tegorocznych laureatów Emmy, wiemy też, co działo się na czerwonym dywanie imprezy. Wśród nierównych stylizacji gwiazd znalazło się kilka prawdziwych perełek – show skradła ciężarna Suki Waterhouse w zjawiskowej kreacji projektu Pierpaola Picciolego dla Valentino. Model był równie efektowny, jak praktyczny – miał i kokardę, i kieszenie.

Nietrudno jest zaprezentować się na czerwonym dywanie w pięknej i elegancji kreacji. Wyzwaniem jest wybranie takiego looku, który z jednej strony przyćmi wszystkie pozostałe, ale jednocześnie nie będzie sprawiał wrażenia zbyt przesadzonego – stworzonego na siłę i wyłącznie z myślą o efekcie „wow”.

Stylizacja ciążowa Suki Waterhouse na czerwonym dywanie gali Emmy 2024

Fot. Getty Images

Być może właśnie dlatego stylizacja Suki Waterhouse z tegorocznej gali przyznania nagród Emmy odbija się tak szerokim echem w mediach. Jest bowiem elegancka i spektakularna (w końcu to projekt haute couture, tworzony w największym skupieniu i z przywiązaniem do najdrobniejszych detali), ale i niewymuszona, tak spójna przecież z wizerunkiem brytyjskiej aktorki i wokalistki. Jak zdradziła Waterhouse w rozmowie z dziennikarzami stacji „E!”, pierwszy projekt sukni przymierzyła kilka miesięcy temu, jednak od tego czasu należało wprowadzić do kreacji wiele zmian wynikających z coraz bardziej zaawansowanej ciąży i zmieniającej się sylwetki gwiazdy.

Valentino haute couture wiosna-lato 2023 / Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE

Suki Waterhouse pojawiła się na gali Emmy 2024 w zjawiskowej sukni Valentino

Niezwykłą suknię stworzył dla Waterhouse dyrektor kreatywny Valentino Pierpaolo Piccioli. Włoski projektant nie tylko połączył w niej klasykę z trendami (zarówno aktualnymi, jak i przyszłymi na sezon wiosna-lato 2024), ale i uwzględnił praktyczne elementy w postaci kieszeni na wysokości bioder. Fason sukienki – dopasowany i stylizowany na fartuch na górze oraz pełen objętości na dole – a także jej detale w postaci kokardy i głębokiego wycięcia na plecach nie pozostawiały wątpliwości, że mamy do czynienia z krawiectwem najwyższej próby.

Na gali Emmy 2024 Suki Waterhouse pojawiła się wprawdzie bez narzeczonego Roberta Pattinsona, ale bawiła się w towarzystwie przyjaciół z planu serialu „Daisy Jones & The Six”, który otrzymał trzy nominacje do nagród. Suki Waterhouse i Robert Pattinson zaręczyli się pod koniec 2023 roku, niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami.

 

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Suki Waterhouse w podkreślającej ciążę kreacji Valentino skradła show na gali Emmy
Proszę czekać..
Zamknij