Znaleziono 0 artykułów
02.05.2023

Suki Waterhouse i Robert Pattinson pierwszy raz wspólnie na MET Gali

02.05.2023
Fot. Getty Images

Choć Suki Waterhouse i Robert Pattinson są parą od 2018 r., unikają publicznych wystąpień. Wyjątek zrobili niedawno, podczas pokazu domu mody Dior, którego aktor jest ambasadorem, i na tegorocznej MET Gali. Oboje zachwycili kreacjami – on w prostym garniturze z broszką, ona w eterycznej, haftowanej kreacji Fendi.

MET Gala co roku daje okazję do celebrowania pięknych i stylowych duetów – czasami są to projektanci i ich muzy, kiedy indziej matki i córki albo najbardziej wpływowe pary show-biznesu. Inauguracja wystawy w nowojorskim Metropolitan Museum of Art to na tyle ważne wydarzenie, że wspólnie przybywają tu nawet te gwiazdy, które zazwyczaj chronią swoją prywatność.

Po oficjalnym publicznym debiucie na pokazie Diora w grudniu 2022 r. pierwszą wspólną MET Galę zaliczyli Suki Waterhouse i Robert Pattinson, którzy parą są od 2018 r. Ich kreacje bardzo przypominały zresztą projekty, które wybrali na tamtą okazję. Pattinson miał na sobie prosty garnitur bez krawata i z broszką retro, a Waterhouse eteryczną, pokrytą misternymi haftami sukienkę. Jego stylizacja pochodziła z kolekcji domu mody Dior, którego jest ambasadorem, jej została zaprojektowana przez Kima Jonesa dla Fendi.

Aktorska para przeżywa obecnie najlepsze momenty kariery – Pattinsona niedawno można było oglądać w roli Batmana, z kolei Waterhouse zbiera świetne recenzje za serial „Daisy Jones & The Six”.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij