Znaleziono 0 artykułów
05.12.2023

Suki Waterhouse w sukni z sieciówki zachwyca na czerwonym dywanie

05.12.2023
(Fot. Getty Images)

Wieczór przyznania brytyjskich Fashion Awards 2023 należał do wielkich nazwisk i wielkiej mody. Tymczasem na czerwonym dywanie aktorka i piosenkarka Suki Waterhouse zachwyciła w sukience z sieciówki za niecałe 300 funtów.

Suki Waterhouse pojawiła się na dorocznej gali British Fashion Awards 2023

Było wiadomo, że pierwsze wyjście Suki Waterhouse od ogłoszenia ciąży z Robertem Pattinsonem podczas koncertu w Meksyku przyciągnie uwagę. Że marki, fryzjerzy i kreatorzy wizerunku ustawiali się kolejkami, by ogrzać się w blasku przyszłej mamy. Ale zamiast wybrać kreację projektanta wyróżnionego w plebiscycie British Fashion Awards 2023 aktorka i wokalistka Suki Waterhouse postanowiła zrobić to na własnych zasadach.

(Fot. Getty Images)

Stylizację Suki Waterhouse zbudowano wokół sukienki z sieciówki

Wchodząc po schodach wiodących do londyńskiej Royal Albert Hall, Suki olśniewała w czerwieni. Jak zwykle postawiła na nonszalancko potargane, niby od niechcenia ułożone włosy z kaskadową i ciemniejszą o kilka tonów grzywką. Ledwo musnęła cerę makijażem, rozświetliła tylko usta, zaakcentowała oko i podkręciła rzęsy. Tę swoją naturalność, charakterystyczny luz, przelała także na kreację.

(Fot. materiały prasowe)

Zobaczcie stylizację Suki Waterhouse z modowej gali Fashion Awards

Mając dostęp do atelier największej sławy projektantów, Suki Waterhouse wybrała się jednak na zakupy do galerii handlowej („I’m a high-street girl at heart”, śmiała się później w rozmowie z brytyjskim „Vogiem”). To tam zauroczyła ją suknia z kolekcji H&M Studio Holiday z karmazynowego tiulu, o spektakularnym gorsecie, powłóczystej spódnicy o linii A i za niecałe 300 funtów (czyli 1299,99 zł). Zanim projekt trafił na czerwony dywan, przeszedł jednak kilka udoskonaleń: na prośbę Suki dodano subtelny tren i nieco zmieniono udrapowany na lewym biodrze kwiat.

O tym, że mamy do czynienia z gwiazdą, przypominał mieniący się naszyjnik Tiffany & Co. oraz przebłyskujące spod rąbka kreacji metaliczne szpilki Aquazurry.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij