Znaleziono 0 artykułów
06.12.2022

Lila Moss w naked dress niczym Kate Moss

06.12.2022
Lila Moss podczas gali The Fashion Awards 2022 (Fot. Getty Images)

Gala The Fashion Awards 2022, która odbyła się 5 grudnia w Londynie, przyciągnęła najlepiej ubrane gwiazdy świata mody i show-biznesu. Na czerwonym dywanie pozowała także Lila Moss. Modelka, nie pierwszy raz inspirując się stylem mamy, Kate Moss, wybrała czarną przezroczystą sukienkę marki Knwls.

W londyńskim Royal Albert Hall w poniedziałek 5 grudnia przyznano The Fashion Awards 2022. To święto mody, którego nie można przegapić. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy w niezwykłych kreacjach, także naked dress. Rita Ora wybrała projekt Nensi Dojaki, a Winnie Harlow – Iris Van Herpen Couture.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KNWLS (@knwlslondon)

Na sukienkę odsłaniającą ciało zdecydowała się także Lila Moss. Był to dla niej ważny wieczór, ponieważ nie tylko była nominowana do tytułu Modelki Roku (który otrzymała Bella Hadid), lecz także jej ojciec, Jefferson Hack, otrzymał Nagrodę Specjalną za Kuratorstwo Kulturalne (Special Recognition Award For Cultural Curation). Córka Kate Moss, ikony lat 90., zwróciła się do Charlotte Knowles i Alexandre’a Arsenaulta, czyli projektantów stojących za marką Knwls. Tak powstała uszyta specjalnie dla niej czarna naked dress.

To kolejny raz, kiedy Lila Moss idzie w ślady mamy i inspiruje się jej stylem. Czarna sukienka Knwls przywodzi na myśl nie tylko słynną naked dress Kate Moss z 1993 roku, ale i te, które zakłada współcześnie, m.in. transparentną kreację Saint Laurent.

Kate Moss w 19993 roku (Fot. Getty Images)

 

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij